Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

7 dôvodov, prečo sa chronicky chorí ľudia neuzdravia

Máš vo svojom okolí niekoho s chronickým ochorením? Alebo si “obeťou” ty sám?  

Čo všetko si už na svojej ceste “vyskúšal”? Hodil si už flintu do žita a naučil si sa s tým žiť? Alebo hľadáš ďalej? 

Ak hľadáš a nevzdávaš to, pozorne čítaj ďalej. Odhalím tu aj niektoré možno prekvapivé dôvody tvojich neúspechov.

Cesta je len jedna. A najlepšia cesta je jednoduchá, priama.

“Každá cesta vedie do Ríma” - poznáš to. Otázka je, kadiaľ si to nasmeruješ? Či tam pôjdeš cez Rakúsko alebo cez Londýn, či New York, Áziu, či Austráliu? Cieľ cesty sa nezmenil. Len je náročnejšia a oveľa dlhšia.

Letecké spoločnosti dávajú niekedy takéto nelogické postupnosti. Môj syn letel do New Yorku cez Budapešť a Waršavu :) Tak to bolo lacnejšie. Študentovi až tak nevadí dĺžka cesty.

Ako si na tom Ty? Koľko času stráviš na ceste s utrpením?

Čo ti bráni zmeniť svoj stav?

Zamysli sa a buď k sebe úprimný/á. Niektoré body ťa asi zaskočia, veď robíš "všetko" pre zlepšenie. Prečítaj si to celé znova a znova. Až potom začneš nachádzať, čo ťa skutočne brzdí. 

1. PRIORITA - všetko iné je dôležitejšie

- tento program riadi aj ostatné dôvody - je to podvedomý vzorec, ktorý si neuvedomuješ a ktorý Ti bráni urobiť a hlavne dodržať kroky k uzdraveniu, bráni zmeniť návyky

2. PRESVEDČENIA: “že sa to nedá”,

nedokážem to, mám takú povahu a to už nezmením. Pozri bod 7.

3. ZACYKLENIE - myšlienky vs pocity

- zdravie a pohoda závisí od pocitov. Pocity si tvoríme a živíme myslením, Myšlienky sú vlastne naše komentáre k situáciám, každú minútu nám prebehne hlavou “milión” myšlienok. Ktorú z nich si vyberieš a rozvíjaš? Od toho závisia tvoje pocity. Od pocitov závisí tvoja nálada a to = vibračná úroveň. Ak sa zacyklíme na niektorej vibračnej úrovni, je to ako labyrint. Nevieme trafiť späť k výťahu alebo aspoň ku schodisku. Na tých nižších vibračných “poschodiach” si tvoríme aj fyzické, zdravotné problémy. Čím dlhšie sme tam, tým náročnejšie je sa odtiaľ dostať. Ale dobrá správa - dá sa to. Mám to “vychodené”, viac ako 20 ročné skúsenosti mi to potvrdzujú. Moje osobné skúsenosti aj skúsenosti s klientmi.

4. “Chcem byť zdravý” - aké pocity tá veta v tebe vyvoláva?

- často aktivuje urobiť kroky ku zdraviu. No vytvára aj napätie a stres z toho, že to ešte zďaleka nie je.. Paradoxne potom, keď vidíš zdravého človeka, máš a tvoríš si tým nepríjemný pocit, lebo je ti ľúto, hneváš sa a pod., že Ty to ešte nemáš!

5. Zmena stravy a pitného režimu - je nevyhnutná,

ale ako to máš zmeniť? Chýbajú ti informácie, napriek tomu, že ich je všade okolo obrovské množstvo. Potrebuješ nájsť ten svoj spôsob. A dôležité sú základné pravidlá!

6. Často hovoríš: “Mám ...xxxx diagnózu”.

Keď ju mám dnes, aj zajtra ju budem mať. Táto formulácia to zabezpečuje a pre naše podvedomie je to povel, program. Takto sa to nedá zmeniť, držíš si tú diagnózu sám. Stáva sa mi v mojej praxi terapeuta, že mi ľudia vymenúvajú diagnózy. Keď sa ich spýtam, kedy ich stanovili lekári, ..no asi pred desiatimi rokmi :( Už to dávno nemajú a neplatí to, no oni si ju ťahajú za sebou, či tlačia pred sebou ako balvan toľko rokov. A ako hovorí naše slovenské porekadlo: “Často opakovaná lož sa stáva pravdou.” Aj keď sa vtedy vyliečili, symptómy si vytvárajú aj naďalej, A žiaľ, vedia si tú chorobu takto znovu  “vyrobiť”.

7. Chýba ROZHODNUTIE!  Keď sa pre niečo skutočne rozhodneš, hľadáš AKO to urobiť a nevzdávaš sa!   

Inak hľadáš výhovorky prečo sa to nedá, čo všetko ti bráni to urobiť. Uzatváraš sa vo svojich obmedzeniach a výsledok robíš závislým na vonkajších okolnostiach.

 

Rozhodni sa a nájdi svoju vnútornú motiváciu ku zmene - bez nej to nepôjde. Musíš nájsť svoje prečo. Dosť silné k tomu, aby si vytrval.

Táto cesta je proces. Je ako púť do Santiago de Compostella. Rada ťa na tej ceste podporím, navediem.

Kráčať však musíš ty sám. Nikto to miesto teba neurobí. Len tak môže byť výsledok trvalý.

Naučíš sa, ako kráčať po ceste uzdravenia a to ti nikdy nikto nevezme. Dokážeš to použiť znovu pre seba aj svojich blízkych. Pochopíš ako si priebežne dokážeš udržať zdravie a pohodu v živote.

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.