Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Aromakoučing

Elegantný spôsob, ako sa zbaviť nefunkčných psychických a emočných vzorcov. Esenciálne oleje terapeutickej kvality firmy Young Living sú ideálnym pomocníkom.Spojenie vône a vysokých vibrácií dokáže vymazávať emočné toxické stopy z nášho systému. Jemným vedením si očistíš konkrétnu tému. Následne zistíš, že v situáciách s touto témou si slobodnejšie vyberáš možnosti. Miesto reagovania sa ľahko rozhoduješ :) 

Emočné bloky z podvedomia nám dokážu skomplikovať nejednu situáciu. Jednoduchá informácia sa postupne zmenila na vzorec, pravidlo, presvedčenie.

Možno ten svoj vzorec aj poznáš. Len, čo s ním?

Spoločne ho nájdeme, zmeníme a uvoľníme uložený emočný balast z podvedomia, ktorý pôsobí ako škrabanec na gramofónovej platni. Hrá tú istú stopu dokola.

Pri Aromakoučingu použijeme vysokovibračné esenciálne oleje terapeutickej kvality od firmy Young Living. Nižšie popíšem ako to “funguje” :).  Vôbec nie je jedno aké esenciálne oleje sa použijú. Je veľmi dôležité, aby mali vysokú frekvenciu. Testovala som a priebežne testujem všetky značky, s ktorými sa stretnem. Zatiaľ som nenašla esenciálne oleje s vyššou frekvenciou. Skôr je to naopak. Väčšina z nich je výrazne nižšie vibračne.

Elegantnosť tejto terapie - aromakoučingu spočíva v tom, že budeme pracovať vo všeobecnejšej rovine. Nemusíš si spomenúť na nejaké nepríjemné situácie, či zážitky. Ak sa aj náhodou vyplaví nejaká spomienka, napr. doteraz to bolo len : “tá vôňa mi pripomína dvor u babky, vybavuje sa mi studňa…”  - a to bolo všetko.

Môj osobný zážitok s prvou terapiou aromakoučingu bol veľmi silný. Podarilo sa mi “vyhodiť tak veľký batoh” emočného balastu, že po terapii som vnímala videla svoje Štúdio ináč a aj doma bolo všetko akési iné. Ťažko sa to popisuje. Chvíľu som bola akoby bez emócií, až som rozmýšľala, či je to dobre. No cítila som výrazné odľahčenie a aj neskôr som si uvedomovala svoje zmenené reakcie. Najviac to vystihuje slovíčko odľahčenie. Som veľmi vďačná, že mi do života prišli esenciálne oleje Young Living a aj táto terapia.

Ako to teda funguje?

Snáď každá situácia v našom živote je spojená s vôňou, či pachom. Často reagujeme my ľudia na vôňu, či pach: “Toto mi niečo pripomína.”

Vôňa je akýsi značkovač, indikátor, háčik, pomocou ktorého sa z podvedomia “vytiahne” konkrétny emočný balast - nespracovaná “odložená” emócia. Takéto uložené nespracované, nevyčistené emócie nám spôsobujú, že reagujeme neadekvátne, prehnane na situácie. Neriešime v tom momente len ten jeden problém, ale vytiahneme z podvedomia všetky podobné emočné zostatky :) A potom to už poznáš. Vylejeme na druhého vedro emočného odpadu, a ani on, ani ja nevieme prečo.

Čím viac nespracovaných, nevyčistených emócií máš uložených, tým si výbušnejší a nevieš to ovládať. Keď sa tieto emočné stopy, emočný balast vymaže, zostáva len neutrálna spomienka. A ty sa kľudnejšie a pohodovejšie rozhoduješ v konkrétnej situácii. Rozhoduješ, nie reaguješ :)

Teda vôňa je háčik, zachytí emočný balast a vysoká vibrácia spôsobí, že tak ako bublina vo vode, vypláva na povrch a praskne, zmizne.

Ak nie si výbušný typ, tak len potláčaš emócie a škodíš viac sebe. V podstate to vedro s emočným odpadom vylievaš na seba, a často bez zvukového efektu. To potom spôsobuje rôzne stupne depresívnych nálad a nespokojnosti, až to spôsobí aj fyzický zdravotný problém. A za každým, úplne každým zdravotným problémom sa ukrýva takáto duchovná, emočná príčina.

To znamená, že Aromakoučing pomôže aj pri fyzickom zdravotnom probléme.

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.