Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Aromakoučing

Elegantný spôsob, ako sa zbaviť nefunkčných psychických a emočných vzorcov. Pracujeme s konkrétnou témou. Za pomoci terapeutických esenciálnych olejov sa nespracovaný emočný balast vyplavuje ako bubliny z dna jazera a na povrchu vody jednoducho praskne ako bublina. Nenávratne sa rozpadne, rozplynie.

Keď sa v určitých situáciách pristihávame s rovnakou reakciou, ktorá sa nám vôbec nepáči. A deje sa to dokola, až si povieme, že to už sa nedá zmeniť, ja som už taký, mám takú povahu….

Si rozhodnutý, že to už dáš! Tentokrát to už dokážeš.

Príde určitý moment, presne vieš, čo máš urobiť. ….no z nejakého “záhadného” dôvodu to neurobíš. Ako by ti niečo , niekto v tebe bránil. Vôbec tomu nerozumieš.

Stane sa ti to raz, dvakrát, x-krát. Nevieš, čo s tým.

Nezostáva ti iné, len to prijať. Zmieriť sa s tým, že to nedokážeš. Ty si už taký a….

Zastav sa!   NEVZDÁVAJ TO!   Existuje riešenie!

To, čo ťa zastavuje sú emočné bloky z tvojho podvedomia. Niekedy, dávno (pravdepodobne v detstve) si sa naučil, dostal informáciu, ktorá sa tam uložila a postupne zmenila na vzorec, pravidlo, presvedčenie, ktoré sa ti v tvojom živote postupne potvrdzuje.

Možno ten svoj vzorec aj poznáš. Len, čo s ním?

Spoločne ho nájdeme, zmeníme a uvoľníme uložený emočný balast z podvedomia, ktorý pôsobí ako škrabanec na gramofónovej platni. Hrá tú istú stopu dokola.

Pri Aromakoučingu použijeme vysokovibračné esenciálne oleje terapeutickej kvality od firmy Young Living. Nižšie popíšem ako to “funguje” :).  Vôbec nie je jedno aké esenciálne oleje sa použijú. Je veľmi dôležité, aby mali vysokú frekvenciu. Testovala som a priebežne testujem všetky značky, s ktorými sa stretnem. Zatiaľ som nenašla esenciálne oleje s vyššou frekvenciou. Skôr je to naopak. Väčšina z nich je výrazne nižšie vibračne.

Elegantnosť tejto terapie - aromakoučingu spočíva v tom, že budeme pracovať vo všeobecnejšej rovine. Nemusíš si spomenúť na nejaké nepríjemné situácie, či zážitky. Ak sa aj náhodou vyplaví nejaká spomienka, napr. doteraz to bolo len : “tá vôňa mi pripomína dvor u babky, vybavuje sa mi studňa…”  - a to bolo všetko.

Môj osobný zážitok s prvou terapiou aromakoučingu bol veľmi silný. Podarilo sa mi “vyhodiť tak veľký batoh” emočného balastu, že po terapii som vnímala videla svoje Štúdio ináč a aj doma bolo všetko akési iné. Ťažko sa to popisuje. Chvíľu som bola akoby bez emócií, až som rozmýšľala, či je to dobre. No cítila som výrazné odľahčenie a aj neskôr som si uvedomovala svoje zmenené reakcie. Najviac to vystihuje slovíčko odľahčenie. Som veľmi vďačná, že mi do života prišli esenciálne oleje Young Living a aj táto terapia.

Ako to teda funguje?

Snáď každá situácia v našom živote je spojená s vôňou, či pachom. Často reagujeme my ľudia na vôňu, či pach: “Toto mi niečo pripomína.”

Vôňa je akýsi značkovač, indikátor, háčik, pomocou ktorého sa z podvedomia “vytiahne” konkrétny emočný balast - nespracovaná “odložená” emócia. Takéto uložené nespracované, nevyčistené emócie nám spôsobujú, že reagujeme neadekvátne, prehnane na situácie. Neriešime v tom momente len ten jeden problém, ale vytiahneme z podvedomia všetky podobné emočné zostatky :) A potom to už poznáte. Vylejeme na druhého vedro emočného odpadu, a ani on, ani ja nevieme prečo.

Čím viac nespracovaných, nevyčistených emócií máš uložených, tým si výbušnejší a nevieš to ovládať. Keď sa tieto emočné stopy, emočný balast vymaže, zostáva len neutrálna spomienka. A ty stále viac kľudnejšie a pohodovejšie reaguješ na konkrétnu situáciu :)

Teda vôňa je háčik, zachytí emočný balast a vysoká vibrácia spôsobí, že tak ako bublina vo vode, vypláva na povrch a praskne, zmizne.

Ak nie si výbušný typ, tak len potláčaš emócie a škodíš viac sebe. V podstate to vedro s emočným odpadom vylievaš na seba, a často bez zvukového efektu. To potom spôsobuje rôzne stupne depresívnych nálad a nespokojnosti, až to spôsobí aj fyzický zdravotný problém. A za každým, úplne každým zdravotným problémom sa ukrýva takáto duchovná, emočná príčina.

To znamená, že Aromakoučing pomôže aj pri fyzickom zdravotnom probléme.

Objednať sa na terapiu / koučing

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.