Aromakoučing

Elegantný spôsob, ako sa zbaviť nefunkčných psychických a emočných vzorcov. Esenciálne oleje terapeutickej kvality firmy Young Living sú ideálnym pomocníkom.Spojenie vône a vysokých vibrácií dokáže vymazávať emočné toxické stopy z nášho systému. Jemným vedením si očistíš konkrétnu tému. Následne zistíš, že v situáciách s touto témou si slobodnejšie vyberáš možnosti. Miesto reagovania sa ľahko rozhoduješ :) 

Emočné bloky z podvedomia nám dokážu skomplikovať nejednu situáciu. Jednoduchá informácia sa postupne zmenila na vzorec, pravidlo, presvedčenie.

Možno ten svoj vzorec aj poznáš. Len, čo s ním?

Spoločne ho nájdeme, zmeníme a uvoľníme uložený emočný balast z podvedomia, ktorý pôsobí ako škrabanec na gramofónovej platni. Hrá tú istú stopu dokola.

Pri Aromakoučingu použijeme vysokovibračné esenciálne oleje terapeutickej kvality od firmy Young Living. Nižšie popíšem ako to “funguje” :).  Vôbec nie je jedno aké esenciálne oleje sa použijú. Je veľmi dôležité, aby mali vysokú frekvenciu. Testovala som a priebežne testujem všetky značky, s ktorými sa stretnem. Zatiaľ som nenašla esenciálne oleje s vyššou frekvenciou. Skôr je to naopak. Väčšina z nich je výrazne nižšie vibračne.

Elegantnosť tejto terapie - aromakoučingu spočíva v tom, že budeme pracovať vo všeobecnejšej rovine. Nemusíš si spomenúť na nejaké nepríjemné situácie, či zážitky. Ak sa aj náhodou vyplaví nejaká spomienka, napr. doteraz to bolo len : “tá vôňa mi pripomína dvor u babky, vybavuje sa mi studňa…”  - a to bolo všetko.

Môj osobný zážitok s prvou terapiou aromakoučingu bol veľmi silný. Podarilo sa mi “vyhodiť tak veľký batoh” emočného balastu, že po terapii som vnímala videla svoje Štúdio ináč a aj doma bolo všetko akési iné. Ťažko sa to popisuje. Chvíľu som bola akoby bez emócií, až som rozmýšľala, či je to dobre. No cítila som výrazné odľahčenie a aj neskôr som si uvedomovala svoje zmenené reakcie. Najviac to vystihuje slovíčko odľahčenie. Som veľmi vďačná, že mi do života prišli esenciálne oleje Young Living a aj táto terapia.

Ako to teda funguje?

Snáď každá situácia v našom živote je spojená s vôňou, či pachom. Často reagujeme my ľudia na vôňu, či pach: “Toto mi niečo pripomína.”

Vôňa je akýsi značkovač, indikátor, háčik, pomocou ktorého sa z podvedomia “vytiahne” konkrétny emočný balast - nespracovaná “odložená” emócia. Takéto uložené nespracované, nevyčistené emócie nám spôsobujú, že reagujeme neadekvátne, prehnane na situácie. Neriešime v tom momente len ten jeden problém, ale vytiahneme z podvedomia všetky podobné emočné zostatky :) A potom to už poznáš. Vylejeme na druhého vedro emočného odpadu, a ani on, ani ja nevieme prečo.

Čím viac nespracovaných, nevyčistených emócií máš uložených, tým si výbušnejší a nevieš to ovládať. Keď sa tieto emočné stopy, emočný balast vymaže, zostáva len neutrálna spomienka. A ty sa kľudnejšie a pohodovejšie rozhoduješ v konkrétnej situácii. Rozhoduješ, nie reaguješ :)

Teda vôňa je háčik, zachytí emočný balast a vysoká vibrácia spôsobí, že tak ako bublina vo vode, vypláva na povrch a praskne, zmizne.

Ak nie si výbušný typ, tak len potláčaš emócie a škodíš viac sebe. V podstate to vedro s emočným odpadom vylievaš na seba, a často bez zvukového efektu. To potom spôsobuje rôzne stupne depresívnych nálad a nespokojnosti, až to spôsobí aj fyzický zdravotný problém. A za každým, úplne každým zdravotným problémom sa ukrýva takáto duchovná, emočná príčina.

To znamená, že Aromakoučing pomôže aj pri fyzickom zdravotnom probléme.

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - spokojnému, šťastnému životu v plnom zdraví. 

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

S láskou,

Saška

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.