Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Pravdepodobne každý z nás má vo svojej blízkosti niekoho, kto má dlhodobý, chronický problém. Ak máte okolo seba zdravých a šťastných ľudí, je to fantastické. Ani nemusíte ďalej čítať...

Väčšina z nás má opačnú skúsenosť. Často sa pozeráme a počúvame svojho blízkeho, či suseda so súcitom, až ľútosťou.

Niektorí z nich o tom nehovoria, no je to "vidieť", že im to prinajmenšom znepríjemňuje život. Iný majú potrebu o svojom chronickom probléme hovoriť a dobre im padne aj ľútosť. Majú pocit pochopenia.

Čo im však bráni zmeniť ich stav a uzdraviť sa?

kryštáľová guľa tachyón.jpg
Čo skutočne znamená POZNAŤ SÁM SEBA? 

Poznať seba samého ako dobre vychovaného človeka, nie je to isté ako skutočne poznať SÁM SEBA.To skutočné JA, sám seba spoznám, ak budem pozorovať, čo robím s radosťou, ktorá vychádza zo srdca. Ak v tom budem skutočne úprimná k sebe samej.

 

Rozpoznať nakoľko je to úprimné je asi najťažšie. Sme „dobre vychovaní“ a naučili sme sa robiť veci tak ako sa „patrí“ a možno aj s radosťou. Často sa to vo víre života stane len niečím, čo musíme urobiť a robiť...lebo... A radosť, ktorú sa možno snažili nás naučiť, sa niekde cestou vytratila.(Otázka je, či sa dá radosť "naučiť"?)

To skutočné dokážeme skryť aj sami pred sebou.

pamäťová stopa.jpg
 
Ako si vytvoriť novú pamäťovú stopu ?

Ako využiť vlastnosti nášho mozgu na zmenu našej reakcie na situáciu ?

Poznáte to? Pri podobnej situácii zareagujeme rovnako ako cez šablónuChceme to zmeniť, snažíme sa, ale naša reakcia sa len vždy zopakuje. Až to nakoniec vzdáme. „Čo mám robiť? Ja už som taký. Mám takú povahu“ a pod. Máme pocit bezmocnosti, obete.

Naozaj sa to nedá zmeniť?

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.