Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Máš vo svojom okolí niekoho s chronickým ochorením? Alebo si “obeťou” ty sám?  

Čo všetko si už na svojej ceste “vyskúšal”? Hodil si už flintu do žita a naučil si sa s tým žiť? Alebo hľadáš ďalej? 

Ak hľadáš a nevzdávaš to, pozorne čítaj ďalej. Odhalím tu aj niektoré možno prekvapivé dôvody tvojich neúspechov.

kryštáľová guľa tachyón.jpg
Čo skutočne znamená POZNAŤ SÁM SEBA? 

Poznať seba samého ako dobre vychovaného človeka, nie je to isté ako skutočne poznať SÁM SEBA.To skutočné JA, sám seba spoznám, ak budem pozorovať, čo robím s radosťou, ktorá vychádza zo srdca. Ak v tom budem skutočne úprimná k sebe samej.

 

Rozpoznať nakoľko je to úprimné je asi najťažšie. Sme „dobre vychovaní“ a naučili sme sa robiť veci tak ako sa „patrí“ a možno aj s radosťou. Často sa to vo víre života stane len niečím, čo musíme urobiť a robiť...lebo... A radosť, ktorú sa možno snažili nás naučiť, sa niekde cestou vytratila.(Otázka je, či sa dá radosť "naučiť"?)

To skutočné dokážeme skryť aj sami pred sebou.

pamäťová stopa.jpg
 
Ako si vytvoriť novú pamäťovú stopu ?

Ako využiť vlastnosti nášho mozgu na zmenu našej reakcie na situáciu ?

Poznáte to? Pri podobnej situácii zareagujeme rovnako ako cez šablónuChceme to zmeniť, snažíme sa, ale naša reakcia sa len vždy zopakuje. Až to nakoniec vzdáme. „Čo mám robiť? Ja už som taký. Mám takú povahu“ a pod. Máme pocit bezmocnosti, obete.

Naozaj sa to nedá zmeniť?

cofeeDetoxikácia a káva? Čo to má spoločné? 

O káve sa napísalo veľa v negatívnom a v poslednom čase aj pozitívnom smere. Káva je močopudná aj žlčopudná, to pozná každý milovník kávy. Po konzumácii sa pohne trávenie a črevá, aj močový mechúr si pýta pozornosť :)

Je málo známe, že práve množstvo vylúčenej žlče vplýva na peristaltiku čriev. Ak je málo žlče, môže človek trpieť zápchou. Ak je priveľa vylúčenej žlče naraz, trpí hnačkou.

Detoxikácia a káva - trochu kontroverzná téma. Keď o tom rozprávam, tvária sa klienti dosť prekvapene.  Ale tiež si pamätám na svoju reakciu: "Čo mi to rozpráva? Dobre rozumiem? To, že by som ja mala robiť?"

Už dávno som Ti chcela napísať pár slov, o mne, Tebe.

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Pamätám si na naše prvé stretnutia a na moju snahu, urobiť niečo so svojim životom. Vedela som, že chcem, ale neviem ako. Spýtala si sa ma, čo by som chcela vo svojom živote zmeniť? Vychrlila som zo seba, čo všetko nechcem, s čím nie som spokojná.

Spýtala si sa znovu: "Ale čo CHCETE?

tachyony

Máme tak rýchle tempo života, množstvo rôznych možností, podnetov, čo všetko chceme vidieť, počuť a zažiť. V tom víre za sebou, alebo dokonca cez seba sa prekrývajúcich udalostí, ktoré chceme stihnúť, zvládnuť sa často zamotávame už len pri organizácii časovej následnosti. Nakoniec si často „nestíhame“ užiť  a skutočne zažiť to, čo sme chceli. Na prítomnosť nám „nezostane čas“.

Na prítomnosť nás musí naše Vyššie Ja upozorniť prostredníctvom nášho fyzického tela. Niečo nás rozbolí, niektorá časť, alebo orgán prestane stopercentne plniť svoju funkciu, nedá nám nevšimnúť si toto upozornenie. 

Zdroj fytomineralov - prameň.jpg

Pri našej životospráve, v dnešnej civilizovanej spoločnosti sa často stáva, že si vytvoríme deficit minerálov v našom tele. Je dôležité zistiť , aký minerál, alebo minerálna soľ nám chýba.

No rozhodne nie je jedno akou formou ju doplníme.
Najideálnejšie je doplniť ich prirodzenou stravou, no často sa stáva, že keď zistíme deficit, ten je v takom rozsahu, že by sme museli zjesť kvantá určitých potravín,

ako zaviesť do praxe.png

Často sa mi stáva, že mi klienti povedia: “Teoreticky ovládam to, o čom mi rozprávate, ale neviem to dať do praxe. Môj život sa tým nezmenil, alebo zmenil len veľmi málo.”

Veľkú časť informácií som získala práve čítaním. Od začiatku mojej cesty som vždy z prečítaného aspoň časť aplikovala vo svojom živote. Zo začiatku som sa snažila to vysvetliť svojim blízkym, aby to oni „robili“ po novom, lebo práve na nich som to najviac videla. Pochopila som však jedno… ,môžem meniť len seba. Okolie reaguje až ...... následne na moju zmenu. Zo začiatku skôr opačne :-).

špirála-min.jpg

Čo je vôbec tachyón? Prečo je využitie energie tachyónov úplne iné, než všetky lieky a terapie, ktoré doposiaľ existovali na tejto planéte? Ako vysvetliť podivuhodné úspechy tachyonizovaných nástrojov? Čo hovorí etablovaná veda o tom, aké miesto zaujímajú tachyóny v našom vesmíre?

Všetky formy v našom svete vibrujú. Individuálnu povahu, osobitosť týchto vibrácií pritom určuje frekvencia. Je rozdiel medzi farbami, tónmi, ale tiež...

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.