Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Bolesti chrbta

Pravidelne mi chodí starší pán, ktorý má lekárom stanovenú diagnózu, konvenčnou medicínou nevyliečiteľnej choroby. Lekári mu povedali, že musí do konca života užívať liek so závažnými vedľajšími účinkami. K tomu sa potom pridružujú ďalšie lieky, ktoré sú často predpisované práve na symptómy vyvolané prvým liekom. Takto sa mu nazbieralo množstvo rôznych liekov, ktoré užíval.

Okrem iných problémov, mal stále bolesti chrbta v rôznych častiach. Bolestivé oblasti sa striedali, užíval niekoľko druhov liekov od neurológa. Po pravidelných terapiách mu začali bolesti ustupovať a postupne, po dohode s lekárom znižoval a aj úplne vysadil tieto lieky. Už neboli potrebné.

Jeho manželka je typ človeka, ktorý by ku mne za normálnych okolností sám od seba neprišiel. No bola svedkom výrazného zlepšenia zdravotného stavu svojho manžela a aj ona trpela nepríjemnými bolesťami chrbta. Ona sama ku mne prišla s vysvetlením, že to chcela tiež „vyskúšať".

Príbeh sa v trochu obmenej podobe zopakoval. Riešili sme úplne iné životné problémy ako u manžela. Aj keď žijú spolu, každý z nich vníma a zažíva situácie ináč. Jedno je spoločné – chrbát to odzrkadľuje. No každý má svoj príbeh, svoje nastavenia, svoje presvedčenia.

A s tým treba trochu popracovať, tiež podporiť systémy a vnútorné orgány, ktoré to na fyzickej úrovni odzrkadľujú. Po terapiách bol jej chrbát niekoľko rokov celkom v pohode.

Potom sa ozvala znova. Vyše pol roka riešila bolesti určitej časti chrbta. Chodila na vyšetrenia, rehabilitácie, no nič nepomáhalo. Až vtedy prišla ku mne.

Do telefónu mi povedala, že jej na chrbte „rastie hrb“ – to bol jej pocit. Ale aj v skutočnosti jej telo v tej oblasti ukladalo „niečo“. Stačili tri terapie, pripomenutie toho, čo sme riešili pred pár rokmi a bolo po probléme. 

Staré koľaje bývajú veľmi hlboké. To, čo sa naučíme nové, má plytšie koľaje a môžeme ľahko skĺznuť do tých pôvodných.

Tiež sme podporili bylinkami orgány a systémy, ktoré boli zasiahnuté. Regeneráciu treba podporiť na každej úrovni.

 

Napísala: LíviaM

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.