Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Bolesti chrbta

Pravidelne mi chodí starší pán, ktorý má lekárom stanovenú diagnózu, konvenčnou medicínou nevyliečiteľnej choroby. Lekári mu povedali, že musí do konca života užívať liek so závažnými vedľajšími účinkami. K tomu sa potom pridružujú ďalšie lieky, ktoré sú často predpisované práve na symptómy vyvolané prvým liekom. Takto sa mu nazbieralo množstvo rôznych liekov, ktoré užíval.

Okrem iných problémov, mal stále bolesti chrbta v rôznych častiach. Bolestivé oblasti sa striedali, užíval niekoľko druhov liekov od neurológa. Po pravidelných terapiách mu začali bolesti ustupovať a postupne, po dohode s lekárom znižoval a aj úplne vysadil tieto lieky. Už neboli potrebné.

Jeho manželka je typ človeka, ktorý by ku mne za normálnych okolností sám od seba neprišiel. No bola svedkom výrazného zlepšenia zdravotného stavu svojho manžela a aj ona trpela nepríjemnými bolesťami chrbta. Ona sama ku mne prišla s vysvetlením, že to chcela tiež „vyskúšať".

Príbeh sa v trochu obmenej podobe zopakoval. Riešili sme úplne iné životné problémy ako u manžela. Aj keď žijú spolu, každý z nich vníma a zažíva situácie ináč. Jedno je spoločné – chrbát to odzrkadľuje. No každý má svoj príbeh, svoje nastavenia, svoje presvedčenia.

A s tým treba trochu popracovať, tiež podporiť systémy a vnútorné orgány, ktoré to na fyzickej úrovni odzrkadľujú. Po terapiách bol jej chrbát niekoľko rokov celkom v pohode.

Potom sa ozvala znova. Vyše pol roka riešila bolesti určitej časti chrbta. Chodila na vyšetrenia, rehabilitácie, no nič nepomáhalo. Až vtedy prišla ku mne.

Do telefónu mi povedala, že jej na chrbte „rastie hrb“ – to bol jej pocit. Ale aj v skutočnosti jej telo v tej oblasti ukladalo „niečo“. Stačili tri terapie, pripomenutie toho, čo sme riešili pred pár rokmi a bolo po probléme. 

Staré koľaje bývajú veľmi hlboké. To, čo sa naučíme nové, má plytšie koľaje a môžeme ľahko skĺznuť do tých pôvodných.

Tiež sme podporili bylinkami orgány a systémy, ktoré boli zasiahnuté. Regeneráciu treba podporiť na každej úrovni.

 

Napísala: LíviaM

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.