Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Bolestivé kĺby na prstoch a rukách

Prišla pani v dôchodkovom veku v sprievode dcéry. Mala bolestivé kĺby na prstoch a rukách. Kvôli bolesti si nebola schopná dať ponožky alebo umyť riad. 

V rámci diagnostiky z pohľadu holistického (celostného) prístupu som jej vysvetlila, s čím jej problém súvisí, čo by mala zmeniť vo svojej životospráve, myslení, nastavení… Užívala doplnky, bylinný čaj a snažila sa dodržať moje rady.

Po mesiaci užívania prírodných preparátov bola na kontrole u lekára. Napriek tomu, že subjektívne necítila žiadne zlepšenie, výsledky krvných testov ukázali zlepšenie stavu. Aj vďaka tomu sa snažila dodržať dôslednejšie moje rady. Vždy asi po 5-6 týždňoch prišla na kontrolu.

Prvýkrát prišla táto pani asi v júni. A v decembri toho istého roku medzi sviatkami mi volala, že ona musí ku mne prísť, lebo sa jej minul doplnok stravy :-).

S radosťou mi ukazovala, čo uplietla. So svojimi už funkčnými prstami dokázala ovládať pletacie ihlice, takže bežné obliekanie, či umývanie riadu už bolo samozrejmosťou.

V takýchto prípadoch je nevyhnutné aspoň do určitej miery dodržiavať zmenu v životospráve, aj myslení naďalej. Pretože, ak sa vrátime do starých koľají, je veľmi pravdepodobné, že si ten istý alebo podobný problém po čase znovu vytvoríme.

Naše telo nás takto vyzýva ku zmene.

 

Napísala: LíviaM

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.