Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Bolestivé kĺby na prstoch a rukách

Prišla pani v dôchodkovom veku v sprievode dcéry. Mala bolestivé kĺby na prstoch a rukách. Kvôli bolesti si nebola schopná dať ponožky alebo umyť riad. 

V rámci diagnostiky z pohľadu holistického (celostného) prístupu som jej vysvetlila, s čím jej problém súvisí, čo by mala zmeniť vo svojej životospráve, myslení, nastavení… Užívala doplnky, bylinný čaj a snažila sa dodržať moje rady.

Po mesiaci užívania prírodných preparátov bola na kontrole u lekára. Napriek tomu, že subjektívne necítila žiadne zlepšenie, výsledky krvných testov ukázali zlepšenie stavu. Aj vďaka tomu sa snažila dodržať dôslednejšie moje rady. Vždy asi po 5-6 týždňoch prišla na kontrolu.

Prvýkrát prišla táto pani asi v júni. A v decembri toho istého roku medzi sviatkami mi volala, že ona musí ku mne prísť, lebo sa jej minul doplnok stravy :-).

S radosťou mi ukazovala, čo uplietla. So svojimi už funkčnými prstami dokázala ovládať pletacie ihlice, takže bežné obliekanie, či umývanie riadu už bolo samozrejmosťou.

V takýchto prípadoch je nevyhnutné aspoň do určitej miery dodržiavať zmenu v životospráve, aj myslení naďalej. Pretože, ak sa vrátime do starých koľají, je veľmi pravdepodobné, že si ten istý alebo podobný problém po čase znovu vytvoríme.

Naše telo nás takto vyzýva ku zmene.

 

Napísala: LíviaM

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.