Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Bolestivé kĺby na prstoch a rukách

Prišla pani v dôchodkovom veku v sprievode dcéry. Mala bolestivé kĺby na prstoch a rukách. Kvôli bolesti si nebola schopná dať ponožky alebo umyť riad. 

V rámci diagnostiky z pohľadu holistického (celostného) prístupu som jej vysvetlila, s čím jej problém súvisí, čo by mala zmeniť vo svojej životospráve, myslení, nastavení… Užívala doplnky, bylinný čaj a snažila sa dodržať moje rady.

Po mesiaci užívania prírodných preparátov bola na kontrole u lekára. Napriek tomu, že subjektívne necítila žiadne zlepšenie, výsledky krvných testov ukázali zlepšenie stavu. Aj vďaka tomu sa snažila dodržať dôslednejšie moje rady. Vždy asi po 5-6 týždňoch prišla na kontrolu.

Prvýkrát prišla táto pani asi v júni. A v decembri toho istého roku medzi sviatkami mi volala, že ona musí ku mne prísť, lebo sa jej minul doplnok stravy :-).

S radosťou mi ukazovala, čo uplietla. So svojimi už funkčnými prstami dokázala ovládať pletacie ihlice, takže bežné obliekanie, či umývanie riadu už bolo samozrejmosťou.

V takýchto prípadoch je nevyhnutné aspoň do určitej miery dodržiavať zmenu v životospráve, aj myslení naďalej. Pretože, ak sa vrátime do starých koľají, je veľmi pravdepodobné, že si ten istý alebo podobný problém po čase znovu vytvoríme.

Naše telo nás takto vyzýva ku zmene.

 

Napísala: LíviaM

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.