Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Cesta k môjmu poslaniu

Dar, ktorý som dostala, som začala objavovať okolo roku 1991-92. Zistila som, ako funguje kyvadlo. S úžasom som naň hľadela, keď mi potvrdzovalo informácie, ktoré som nevedela a následne mi ich potvrdili.Postupne som začala študovať bylinky, psychotroniku, liečenie energiou, duchovné príčiny chorôb. Dostali sa mi do rúk knižky s channelingom. Neskôr 

Po narodení môjho mladšieho syna, keď mi končila "materská dovolenka"  bolo treba rozhodnúť, ktorým smerom sa vydám. Ovplyvnili ma okolie. 

Rozhodla som sa robiť „normálnu“ prácu :-). Nepočúvala som svoje vnútorné vedenie, intuíciu. Tá mi našepkávala moje poslanie, ale môj Rozum mal rozumné argumenty proti :-) - „nemám dostatok vedomostí a skúseností v tejto oblasti na to, aby som sa tým živila“

Tak som sa rozhodla pokračovať v klasicky „normálnej“ práci. No osud zasiahol. Moja duša si vybrala inú cestu. Naviedla ma na ňu dosť „krutým“ spôsobom – vtedy som to tak vnímala. Dostala som čas, dôvod aj možnosť študovať a nabrať skúsenosti. Môj mladší syn následkom dvoch malých úrazov ochrnul. Pravá strana jeho malého telíčka zostala nehybná celých sedem dní.

Dostal pravostrannú hemiparézu. Na niekoľko hodín stratil aj reč. Tá sa mu našťastie do večera vrátila, aj keď som mu v ten večer ešte dobre nerozumela. Syn mal v ten deň 2 a trištvrte roka.

Jeho pravá strana tela zostala nehybná celý týždeň. Sedela som pri ňom v nemocnici a čakala, kedy sa pohne. Lekári robili svoju prácu a ja som využila to, čo som vedela.

Už vtedy som cítila, vnímala energie rukami. Naučila som sa jednou rukou prijímať a druhou dávať energiu. Vedela som, že ak by som dávala svoju vlastnú energiu, môžem sa ja vyčerpať. Vedela som, že sa dá napojiť na strom a nezávisle od toho ako ste od neho ďaleko, môže vám dopĺňať energiu. Má to jednu podmienku. Na to, aby spojenie so stromom zostalo, vždy po skončení toku energie treba stromu poďakovať.

Sedela som v nemocnici pri synčekovi. Lekári robili, čo vedeli. A ja som robila to svoje. Už vtedy som mala citlivosť v rukách. Vnímala som energie. Našla som na jeho hlavičke zasiahnutú oblasť a niekoľkokrát denne som mu dopĺňala energiu. Nemala som istotu, ale robila som intuitívne, čo mi prišlo. Dnes viem, že bez toho a bez ďalších alternatívnych terapií, by sme boli „inde a ináč“…Moja teta, pôvodne zdravotná sestrička, to dodnes nazýva zázrakom. Ona od začiatku vedela všetky možné varianty z hľadiska školskej, západnej medicíny.

Dostala som od života ďalšie tri roky na štúdium, skúsenosti, ale hlavne dôležitý „študijný prípad“, úlohu a životný cieľ – zdravie môjho syna. Keď si spätne premietam, hľadám ako som to vnímala, ako som bola nastavená, nachádzam stále len jedno: Pre mňa neexistovala iná cesta.

Jediná cesta, s cieľom: úplne zdravie. A moje nastavenie bolo: „Ako to dosiahnem? Čo mám teraz urobiť?“ A tak prichádzali možnosti a riešenia. Zároveň s nimi som študovala a naberala skúsenosti – to bol vtedy len vedľajší efekt. Neskôr som pochopila, že to bola moja cesta k poznaniu a svojmu životnému poslaniu.

Bola to dlhá a náročná cesta a som za ňu vďačná.

Môj syn má teraz 21 rokov, je úplne zdravý, študuje na vysokej škole, cestuje po svete, chodí na lyžovačky a ako dieťa skákal na skateboarde.

Toto je môj príbeh v skrátenej podobe. Možno ďalšie časti popíšem formou článkov na webstránku, alebo..spolu s príbehmi z mojej praxe, by to zaplnilo aj knihu… Uvidím, čo prinesie život.

Zatiaľ mi priniesol jasnú podobu môjho poslania. 

S láskou

Lívia Mészárosová

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.