Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Intuitívny koučing

Vám pomôže ak:

  • máte zdravotný problém, ktorý nevedia zdiagnostikovať, alebo je chronický a chcete to zmeniť
  • hľadáte prírodný spôsob uzdravenia, bez chemických liekov
  • chcete zminimalizovať užívanie liekov s nežiadúcimi vedľajšími účinkami- ukážem vám cestu v spolupráci s vašim lekárom
  • máte komplikovanú situáciu vo vzťahu s partnerom, dieťaťom,alebo iným človekom a neviete čo s tým
  • v práci vás to nebaví, chcete to zmeniť a neviete sa rozhodnúť
  • potrebujete podporiť, prekonzultovať niektoré otázky,iný uhoľ pohľadu...

Začíname jednoduchým rozhovorom, počas ktorého urobím svoje testovanie. Postupne preberáme rôzne aspekty vašej situácie. Ukazujem vám iný spôsob pohľadu na ne.

Prichádzajú mi rôzne informácie väčšinou formou príbehov. Tie informácie sú dôležité pre vás, ja im často nerozumiem. Z môjho pohľadu to vyzerá chaoticky. Vám to dopĺňa chýbajúce časti k pochopeniu. Tak ako keď máte puzzle a nevidíte ešte obraz, chýbajú vám dôležité časti. Ak ich nájdete a doplníte, odrazu to dáva zmysel.

Počas konzultácie využívam všetky svoje vedomosti a skúsenosti zo svojej viac ako 20 ročnej praxe terapeuta. Vo svojej práci som od začiatku využívala hlavne svoju intuíciu. Vďaka nej a tomu, že som ju počúvala a konala podľa toho ako ma navádzala, je môj mladší syn zdravý. Prečítajte si príbeh Cesta k môjmu poslaniu.

Od začiatku mojej cesty (1992) neustále študujem. Som "knihomoľ"-veľa vedomostí som získala samoštúdiom. S výberom mi pomáha vždy moja intuícia. Žasnem nad postupnosťou, ktorú mi ponúka. Absolvovala som množsto seminárov.

Svoje skúsenosti som na začiatku získavala hlavne v kruhu svojej rodiny a známych. Veľa som sa naučila na ceste k uzdraveniu svojho syna z ochrnutia. Ďalšie vedomosti a skúsenosti som postupne získavala s klientmi. Niektoré z nich som napísala (príbehy z praxe)

Klienti píšu:

Už dávno som Ti chcela napísať pár slov, o mne, Tebe.

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Pamätám si na naše prvé stretnutia a na moju snahu, urobiť niečo so svojim životom. Vedela som, že chcem, ale neviem ako. Spýtala si sa ma, čo by som chcela vo svojom živote zmeniť? Vychrlila som zo seba, čo všetko nechcem, s čím nie som spokojná.

Spýtala si sa znovu: "Ale čo CHCETE? A ja som to nevedela. Na takú jednoduchú otázku som nepoznala odpoveď.

Keď som sa o niečo pokúšala, znelo to spôsobom:....aby deti.., v robote..., kolegovia... kamaráti....  Znovu si ma vrátila späť: A KDE STE V TOM VY?

Netušila som, že zistiť to a urobiť tým prvý krok k zmene je tak ťažké a zároveň tak jednoduché. Ťažké preto, lebo som nikdy o tom takto nerozmýšľala. 

Čo bolo a je pre mňa dôležité?   Zápasila som tak trochu (...dosť) s dvomi pocitmi. Veľmi som si priala posunúť svoje myslenie, prežívanie, cítenie ďalej. A zároveň obavu, čo keď mi odhalíš zo mňa samotnej viac pravdy, ako si to dokážem priznať sama pred sebou? Som na to vôbec pripravená?

Čo ak sa budeš pýtať na veci, na ktoré nechcem odpovedať? Čo keď mi zájdeš pod kožu príliš hlboko?

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

Každá odchýľka od zdravia má súvis s prežívaním radosti, postojom k sebe samému. Kde hľadať príčinu? V SEBE ! Sme tu na svete, aby sme boli šťastní. Nemusíme vedieť všetko, nemusíme všetkému rozumieť. Ani ľudia okolo nás nie sú povinný sa správať podľa našich predstáv. Keď to pochopíme, oslobodí nás to!

Niekedy Tvoja terapia, masáž mala za následok, že keď som odchádzala, mala som pocit ako keď popraská pancier. Ono to síce trochu bolí, ale môže sa začať proces hojenia. Asi píšem chaoticky, ale aj tak je to dobré a mám z toho radosť.

A čo sa zmenilo v mojom živote odkedy Ťa poznám? Čo som zmenila ja?  

Svoj postoj k životu. Necítim závislosť na ľuďoch a na tom, čo si o mne myslia.

S láskou,

Saška

Terapie u Lívie sú nenútené, dobrovoľné a nič vám nikto nevnucuje, nevyhlasuje, že nič lepšie neexistuje. Je to iba o vás a vašich rozhodnutiach či niečo chcete alebo nechcete meniť ...

Páči sa mi pohoda a pochopenie, ktoré u Lívie vždy nájdem, odpoveď na problém naznačí, ukáže cestu a ja mám priestor zamyslieť sa, zariadiť sa.NEMUSÍM so všetkým súhlasiť, ale v 99% má pravdu... Viem, že na akékoľvek trápenie u nej nájdem radu, podporu...

Líviu poznám dlho a naučila ma pozerať sa na svet cez seba a svoje potreby, nedávať sa na posledné miesto, pomohla mi zvládnuť problémy so štítnou žlazou, dávkovanie som mohla, vďaka nej a jej terapii, upraviť na polovinu a výsledky mám rovnaké...zlepšila sa mi imunita a navyše dokážem oveľa lepšie zvládať to neuveriteľné množstvo ľudskej hlúposti a bezohľadnosti, ktorá je v poslednom čase okolo nás tak bežná...

Nestretávame sa tak často ako by som sama chcela, ale každé stretnutie je bonus a naučí ma niečo nové. Vždy sa teším...

Pavla Čaplová

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.