Intuitívny koučing

Vám pomôže ak:

  • máte zdravotný problém, ktorý nevedia zdiagnostikovať, alebo je chronický a chcete to zmeniť
  • hľadáte prírodný spôsob uzdravenia, bez chemických liekov
  • chcete zminimalizovať užívanie liekov s nežiadúcimi vedľajšími účinkami- ukážem vám cestu v spolupráci s vašim lekárom
  • máte komplikovanú situáciu vo vzťahu s partnerom, dieťaťom,alebo iným človekom a neviete čo s tým
  • v práci vás to nebaví, chcete to zmeniť a neviete sa rozhodnúť
  • potrebujete podporiť, prekonzultovať niektoré otázky,iný uhoľ pohľadu...

Začíname jednoduchým rozhovorom, počas ktorého urobím svoje testovanie. Postupne preberáme rôzne aspekty vašej situácie. Ukazujem vám iný spôsob pohľadu na ne.

Prichádzajú mi rôzne informácie väčšinou formou príbehov. Tie informácie sú dôležité pre vás, ja im často nerozumiem. Z môjho pohľadu to vyzerá chaoticky. Vám to dopĺňa chýbajúce časti k pochopeniu. Tak ako keď máte puzzle a nevidíte ešte obraz, chýbajú vám dôležité časti. Ak ich nájdete a doplníte, odrazu to dáva zmysel.

Počas konzultácie využívam všetky svoje vedomosti a skúsenosti zo svojej viac ako 20 ročnej praxe terapeuta. Vo svojej práci som od začiatku využívala hlavne svoju intuíciu. Vďaka nej a tomu, že som ju počúvala a konala podľa toho ako ma navádzala, je môj mladší syn zdravý. Prečítajte si príbeh Cesta k môjmu poslaniu.

Od začiatku mojej cesty (1992) neustále študujem. Som "knihomoľ"-veľa vedomostí som získala samoštúdiom. S výberom mi pomáha vždy moja intuícia. Žasnem nad postupnosťou, ktorú mi ponúka. Absolvovala som množsto seminárov.

Svoje skúsenosti som na začiatku získavala hlavne v kruhu svojej rodiny a známych. Veľa som sa naučila na ceste k uzdraveniu svojho syna z ochrnutia. Ďalšie vedomosti a skúsenosti som postupne získavala s klientmi. Niektoré z nich som napísala (príbehy z praxe)

Klienti píšu:

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - spokojnému, šťastnému životu v plnom zdraví. 

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

S láskou,

Saška

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.