Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Pani s rakovinou. Príbeh smutný, ale poučný.

Pani v strednom veku s rakovinou hrubého čreva v remisii, po chemoterapii. Hľadala podporu na udržanie stavu.

Keď sme sa začali rozprávať, hneď na začiatku mi pre ňu prichádzalo: Je treba odpustiť každému všetko, aj sebe. Jej reakcia bola: „Ja neviem odpustiť!“.

Vysvetľovala som jej to rôznymi spôsobmi. Nedala sa. Držala sa svojho presvedčenia. Asi po jeden a pol roku som počula, že zomrela.             

Odpustiť je treba nie pre druhého, ale kvôli sebe. Neodpustením ubližujeme hlavne sebe. Živíme negatívne myšlienky a emócie a tie sa časom zobrazia, zhmotnia na fyzickom tele. Myšlienky a emócie sú programy, na ich základe sa vytvárajú nové bunky. Prakticky za 9 mesiacov sa všetky bunky v našom tele obnovia.

Rozdiel môže vytvoriť len rozdielny program. Zmena myslenia.

 

Ochrnutie úrazom

Priviedli mi klientku na vozíku. Na vozík sa dostala následkom nejakého úrazu. Podrobnosti jej príbehu si nepamätám.

Keď sme sa začali rozprávať, hneď zo začiatku mi prichádzala informácia, že ona by mohla vstať z vozíka. Mohla by sa vyliečiť. Mohla, ale…

Prichádzala mi k tomu otázka, ktorú som vyslovila: „Tým, že ste sa dostali na vozík, ste zmenila svoju povahu. Zmenilo to niektoré vaše vlastnosti. Prinajmenšom to vyvolá pokoru…  Ak by ste sa vyliečila, dokázala by ste zostať taká ako ste teraz (na vozíku)? Dokázala by ste sa správať voči ľuďom, okoliu, tak ako teraz?“

„Lebo, ak áno, môžete sa vyliečiť.“

Jej odpoveď bola: „Nie ste prvá, kto mi to hovorí a rozumiem o čo ide, ale odpoveď je NIE. Nedokázala by som zostať taká.“ ... Je to jej rozhodnutie.

 

Dievčatko narodené s rázštepom podnebia.

V takomto prípade čaká na malého človiečika postupne séria operácií. Začal ku mne chodiť jej otec, spomenul dcérkin problém. Mali stanovený termín ďalšej operácie.

Vysvetľovala som mu, že nemáme len fyzické telá. A ak máme fyzický problém, ten je aj na energetickom tele a aj na ďalších. Z hľadiska čínskej medicíny, ak sú oslabené niektoré meridiány, ťažšie sa upravuje, uzdravuje aj fyzické telo.

V tomto prípade boli oslabené hlavne predný stredný a zadný stredný meridián a problémom bolo ich prepojenie. Dievčatko začalo užívať upravený koloidný komplex minerálnych látok a stopových prvkov, ktorý posilňuje tieto meridiány a naučila som ju cvičenie na prepojenie týchto meridiánov.

Hneď po operácii jej povedali, že ďalšia operácia bude možná najskôr až za dva roky (podľa skúseností lekárov). Treba počkať na dostatočnú regeneráciu.

Tá sa urýchlila užívaním cielene vybraného doplnku. Ďalšiu operáciu mohli urobiť už o pol roka, teda oveľa skôr ako predpokladali lekári. 

 A tak mohlo dievčatko skôr žiť plnohodnotný život.

 

Napísala: LíviaM

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.