Pani s rakovinou. Príbeh smutný, ale poučný.

Pani v strednom veku s rakovinou hrubého čreva v remisii, po chemoterapii. Hľadala podporu na udržanie stavu.

Keď sme sa začali rozprávať, hneď na začiatku mi pre ňu prichádzalo: Je treba odpustiť každému všetko, aj sebe. Jej reakcia bola: „Ja neviem odpustiť!“.

Vysvetľovala som jej to rôznymi spôsobmi. Nedala sa. Držala sa svojho presvedčenia. Asi po jeden a pol roku som počula, že zomrela.             

Odpustiť je treba nie pre druhého, ale kvôli sebe. Neodpustením ubližujeme hlavne sebe. Živíme negatívne myšlienky a emócie a tie sa časom zobrazia, zhmotnia na fyzickom tele. Myšlienky a emócie sú programy, na ich základe sa vytvárajú nové bunky. Prakticky za 9 mesiacov sa všetky bunky v našom tele obnovia.

Rozdiel môže vytvoriť len rozdielny program. Zmena myslenia.

 

Ochrnutie úrazom

Priviedli mi klientku na vozíku. Na vozík sa dostala následkom nejakého úrazu. Podrobnosti jej príbehu si nepamätám.

Keď sme sa začali rozprávať, hneď zo začiatku mi prichádzala informácia, že ona by mohla vstať z vozíka. Mohla by sa vyliečiť. Mohla, ale…

Prichádzala mi k tomu otázka, ktorú som vyslovila: „Tým, že ste sa dostali na vozík, ste zmenila svoju povahu. Zmenilo to niektoré vaše vlastnosti. Prinajmenšom to vyvolá pokoru…  Ak by ste sa vyliečila, dokázala by ste zostať taká ako ste teraz (na vozíku)? Dokázala by ste sa správať voči ľuďom, okoliu, tak ako teraz?“

„Lebo, ak áno, môžete sa vyliečiť.“

Jej odpoveď bola: „Nie ste prvá, kto mi to hovorí a rozumiem o čo ide, ale odpoveď je NIE. Nedokázala by som zostať taká.“ ... Je to jej rozhodnutie.

 

Dievčatko narodené s rázštepom podnebia.

V takomto prípade čaká na malého človiečika postupne séria operácií. Začal ku mne chodiť jej otec, spomenul dcérkin problém. Mali stanovený termín ďalšej operácie.

Vysvetľovala som mu, že nemáme len fyzické telá. A ak máme fyzický problém, ten je aj na energetickom tele a aj na ďalších. Z hľadiska čínskej medicíny, ak sú oslabené niektoré meridiány, ťažšie sa upravuje, uzdravuje aj fyzické telo.

V tomto prípade boli oslabené hlavne predný stredný a zadný stredný meridián a problémom bolo ich prepojenie. Dievčatko začalo užívať upravený koloidný komplex minerálnych látok a stopových prvkov, ktorý posilňuje tieto meridiány a naučila som ju cvičenie na prepojenie týchto meridiánov.

Hneď po operácii jej povedali, že ďalšia operácia bude možná najskôr až za dva roky (podľa skúseností lekárov). Treba počkať na dostatočnú regeneráciu.

Tá sa urýchlila užívaním cielene vybraného doplnku. Ďalšiu operáciu mohli urobiť už o pol roka, teda oveľa skôr ako predpokladali lekári. 

 A tak mohlo dievčatko skôr žiť plnohodnotný život.

 

Napísala: LíviaM

 
Lívia Mészárosová 
Terapeut pre telo i dušu

 

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - spokojnému, šťastnému životu v plnom zdraví. 

 

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

S láskou,

Saška

UPOZORNENIE: Informácie na tomto webe sú založené na osobnej skúsenosti autora. V žiadnom prípade nenahrádzajú lekárske vyšetrenia. Ak máte zdravotné problémy, konzultujte prípadné postupy so svojim lekárom.