Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

 

Zázrak alebo prirodzená schopnosť nášho ľudského tela?

Kostný výrastok-kalcifikát

Prišiel za mnou mladý 25 ročný muž s bolesťami kolena. Rozprával svoj príbeh. Lekári mu diagnostikovali kalcifikát – kostný výrastok 3,5 cm  pod kolenom, uložený pod píšťalou (kosťou) v oblasti, kde sa píšťala pripája ku kolenu. Zároveň mu dvaja lekári, nezávisle od seba povedali, že s tým sa nič nedá urobiť. Nedali mu dokonca ani len tabletky proti bolesti.

Nastavili sme program ušitý na mieru pre neho. Dotyková terapia, podporné techniky, doplnk yvýživy, bylinky, aj naša komunikácia pri pravidelných terapiách postupne navracala jeho systém späť do rovnováhy na fyzickej, psychickej a duchovnej úrovni.

Posolstvo pre klienta mi prichádza často formou príbehov, iného uhľa pohľadu na konkrétnu situáciu. Zmeny na úrovni psychiky a mentálnych postojov sa odzrkadlia na zmene stavu fyzického tela a zostávajú natrvalo.

Mladý muž chodil pravidelne každý týždeň na terapiu, pomaly sa stav zlepšoval. Po dvoch mesiacoch mával bolesti už len pri väčšej záťaži a pri zmene počasia.

Na ďalšiu terapiu prišiel s tým, že celý týždeň ho bolelo koleno tak ako predtým. Nechápala som. Hľadali sme príčinu. Paradoxne moje testovanie ukázalo, že kostný výrastok sa zmenšil o 7 mm.

Prečo ho teda začalo koleno znovu bolieť?

Mladý klient veľmi pomaly, opatrne začal hovoriť: 

"Viete, síce Vám verím. Cítim, že to pomáha, ale lekári povedali..., že sa s tým nič nedá urobiť.“.

Wau, s úžasom som pozerala na neho. Akú silu, akú moc majú slová vypovedané lekárom. V tomto prípade (a aj u iných klientov sa mi to potvrdzuje) to malo efekt podvedomého programu: Ak lekár (autorita) povedal, že sa to nedá, tak to musí bolieť. Nakoľko si túto silu svojich slov lekári uvedomujú? Akou autoritou je pre vás lekár?

Túto informáciu, v prípade môjho klienta potvrdenú dokonca dvomi lekármi, mu niečo  alebo niekto pripomenul, aktivoval sa podvedomý program a koleno ho celý týždeň neustále bolelo.

Stačilo pochopenie, uvedomenie príčiny bolesti a použili sme techniku na zmenu podvedomého programu. Na ďalšiu terapiu prišiel s úsmevom, že to funguje. Dokonca mi potvrdil zmenšenie kalcifikátu, rozdiel 7mm bol evidentný.

Za trištvrte roku sa kalcifikát postupne strácal, zostávalo pol centimetra. Klient sa cítil veľmi dobre. Veľa zmien v jeho živote zostávalo trvalých a vďaka tomu bolo jeho telo nastavené na regeneráciu a odbúranie zbytočných, uložených toxínovaj naďalej. 

Niekoľko rokov som ho nevidela. Do mojej mysle sa opakovane začala vkrádať otázka:

"Ako to dopadlo? Odbúral sa ten kalcifikát úplne?"

Odpoveď na nevypovedanú otázku mi prišla priamo. Jeho sestra si u mňa niečo objednala a nemal kto preto prísť. A prišiel práve on. :)

S radosťou som skonštatovala, že koleno je úplne v poriadku. Regeneračný proces pokračoval a kalcifikát úplne zmizol.

 

Máte zdravotný problém a potrebujete pomoc? Píšte alebo volajte

Rada Vás podporím a budem sprevádzať na ceste k uzdraveniu.

 Zavolajte na 0905 820 376 alebo napíšte. Kliknite na link tu.

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.