Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

 

Zázrak alebo prirodzená schopnosť nášho ľudského tela?

Kostný výrastok-kalcifikát

Prišiel za mnou mladý 25 ročný muž s bolesťami kolena. Rozprával svoj príbeh. Lekári mu diagnostikovalikalcifikát – kostný výrastok 3,5 cm  pod kolenom, uložený pod píšťalou (kosťou) v oblasti, kde sa píšťala pripája ku kolenu. Zároveň mu dvaja lekári, nezávisle od seba povedali, že s tým sa nič nedá urobiť. Nedali mu dokonca ani len tabletky proti bolesti.

Odporučila som pravidelné terapie spojené s masážou. Podporili sme to užívaním doplnkov, byliniek, ale aj moxovaním. Rozprávali sme sa o duchovných príčinách.

Často o tom klienti ani nevedia, lebo rozprávame o bežných situáciách z ich života a ukážem, vysvetlím im iný pohľad, prístup k tej situácii. Prichádzajú mi pre klientov konkrétne informácie, ktoré mne nedávajú zmysel. Väčšinou mi to vysvetlia. Dôležité je, že pochopia posolstvo pre seba.

Mladý muž chodil pravidelne každý týždeň na terapiu, pomaly sa stav zlepšoval. Po dvoch mesiacoch mával bolesti už len pri väčšej záťaži a pri zmene počasia. A vtedy mi prišiel na terapiu s tým, že celý týždeň bolelo koleno (tak ako predtým). Nechápala som, tak sme hľadali príčinu. Urobila som aj svoju diagnostiku a tá ukázala, že kostný výrastok sa zmenšil o 7 mm.

Prečo to teda začalo bolieť?Nakoniec klient veľmi pomaly, opatrne povedal: „ Viete, síce Vám verím. Cítim, že to pomáha, ale lekári povedali...(že sa s tým nič nedá urobiť).“.

Wau, s úžasom som pozerala na neho. Akú silu, akú moc majú slová vypovedané lekárom. V tomto prípade (a aj u iných klientov sa mi to potvrdzuje) to malo efekt podvedomého programu: Ak lekár povedal, že sa to nedá, tak to musí bolieť. Nakoľko si túto silu svojich slov lekári uvedomujú?

Pravdepodobne mu túto informáciu niečo pripomenulo a aktivoval sa program, koleno celý týždeň bolelo. Použili sme aj afirmácie na zrušenie tohto programu. Stav klienta sa zlepšoval naďalej a zmenšenie kalcifikátu mi potvrdil. Bolo to výrazné, vôbec to nečakal.

4 mesiace chodil na terapie raz týždenne, potom každé tri týždne. Z 3,5 cm kalcifikátu zostalo po trištvrte roku 0,5 cm. Jeho telo bolo nastavené na regeneráciu a odbúranie zbytočných toxínov.

Po 1-2 rokoch mi prebehlo mysľou, ako to dopadlo? Odbúral sa ten kalcifikát úplne? Odpoveď mi prišla priamo. Jeho sestra si u mňa niečo objednala a nemal kto preto prísť, tak prišiel práve on. S radosťou som skonštatovala, že koleno je úplne v poriadku.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.