Zázrak alebo prirodzená schopnosť nášho ľudského tela?

Kostný výrastok-kalcifikát

Prišiel za mnou mladý 25 ročný muž s bolesťami kolena. Rozprával svoj príbeh. Lekári mu diagnostikovali kalcifikát – kostný výrastok 3,5 cm  pod kolenom, uložený pod píšťalou (kosťou) v oblasti, kde sa píšťala pripája ku kolenu. Zároveň mu dvaja lekári, nezávisle od seba povedali, že s tým sa nič nedá urobiť. Nedali mu dokonca ani len tabletky proti bolesti.

Nastavili sme program ušitý na mieru pre neho. Dotyková terapia, podporné techniky, doplnk yvýživy, bylinky, aj naša komunikácia pri pravidelných terapiách postupne navracala jeho systém späť do rovnováhy na fyzickej, psychickej a duchovnej úrovni.

Posolstvo pre klienta mi prichádza často formou príbehov, iného uhľa pohľadu na konkrétnu situáciu. Zmeny na úrovni psychiky a mentálnych postojov sa odzrkadlia na zmene stavu fyzického tela a zostávajú natrvalo.

Mladý muž chodil pravidelne každý týždeň na terapiu, pomaly sa stav zlepšoval. Po dvoch mesiacoch mával bolesti už len pri väčšej záťaži a pri zmene počasia.

Na ďalšiu terapiu prišiel s tým, že celý týždeň ho bolelo koleno tak ako predtým. Nechápala som. Hľadali sme príčinu. Paradoxne moje testovanie ukázalo, že kostný výrastok sa zmenšil o 7 mm.

Prečo ho teda začalo koleno znovu bolieť?

Mladý klient veľmi pomaly, opatrne začal hovoriť: 

"Viete, síce Vám verím. Cítim, že to pomáha, ale lekári povedali..., že sa s tým nič nedá urobiť.“.

Wau, s úžasom som pozerala na neho. Akú silu, akú moc majú slová vypovedané lekárom. V tomto prípade (a aj u iných klientov sa mi to potvrdzuje) to malo efekt podvedomého programu: Ak lekár (autorita) povedal, že sa to nedá, tak to musí bolieť. Nakoľko si túto silu svojich slov lekári uvedomujú? Akou autoritou je pre vás lekár?

Túto informáciu, v prípade môjho klienta potvrdenú dokonca dvomi lekármi, mu niečo  alebo niekto pripomenul, aktivoval sa podvedomý program a koleno ho celý týždeň neustále bolelo.

Stačilo pochopenie, uvedomenie príčiny bolesti a použili sme techniku na zmenu podvedomého programu. Na ďalšiu terapiu prišiel s úsmevom, že to funguje. Dokonca mi potvrdil zmenšenie kalcifikátu, rozdiel 7mm bol evidentný.

Za trištvrte roku sa kalcifikát postupne strácal, zostávalo pol centimetra. Klient sa cítil veľmi dobre. Veľa zmien v jeho živote zostávalo trvalých a vďaka tomu bolo jeho telo nastavené na regeneráciu a odbúranie zbytočných, uložených toxínovaj naďalej. 

Niekoľko rokov som ho nevidela. Do mojej mysle sa opakovane začala vkrádať otázka:

"Ako to dopadlo? Odbúral sa ten kalcifikát úplne?"

Odpoveď na nevypovedanú otázku mi prišla priamo. Jeho sestra si u mňa niečo objednala a nemal kto preto prísť. A prišiel práve on. :)

S radosťou som skonštatovala, že koleno je úplne v poriadku. Regeneračný proces pokračoval a kalcifikát úplne zmizol.

 

Máte zdravotný problém a potrebujete pomoc? Píšte alebo volajte

Rada Vás podporím a budem sprevádzať na ceste k uzdraveniu.

 Zavolajte na 0905 820 376 alebo napíšte. Kliknite na link tu.

 
Lívia Mészárosová 
Terapeut pre telo i dušu

 

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - spokojnému, šťastnému životu v plnom zdraví. 

 

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

S láskou,

Saška

UPOZORNENIE: Informácie na tomto webe sú založené na osobnej skúsenosti autora. V žiadnom prípade nenahrádzajú lekárske vyšetrenia. Ak máte zdravotné problémy, konzultujte prípadné postupy so svojim lekárom.