Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

List od klientky

Už dávno som Ti chcela napísať pár slov, o mne, Tebe.

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Pamätám si na naše prvé stretnutia a na moju snahu, urobiť niečo so svojim životom. Vedela som, že chcem, ale neviem ako. Spýtala si sa ma, čo by som chcela vo svojom živote zmeniť? Vychrlila som zo seba, čo všetko nechcem, s čím nie som spokojná.

Spýtala si sa znovu: "Ale čo CHCETE?

A ja som to nevedela. Na takú jednoduchú otázku som nepoznala odpoveď.

Keď som sa o niečo pokúšala, znelo to spôsobom:....aby deti.., v robote..., kolegovia... kamaráti....  Znovu si ma vrátila späť: A KDE STE V TOM VY?

Netušila som, že zistiť to a urobiť tým prvý krok k zmene je tak ťažké a zároveň tak jednoduché. Ťažké preto, lebo som nikdy o tom takto nerozmýšľala. 

Čo bolo a je pre mňa dôležité?   Zápasila som tak trochu (...dosť) s dvomi pocitmi. Veľmi som si priala posunúť svoje myslenie, prežívanie, cítenie ďalej. A zároveň obavu, čo keď mi odhalíš zo mňa samotnej viac pravdy, ako si to dokážem priznať sama pred sebou? Som na to vôbec pripravená?

Čo ak sa budeš pýtať na veci, na ktoré nechcem odpovedať? Čo keď mi zájdeš pod kožu príliš hlboko?

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

Každá odchýľka od zdravia má súvis s prežívaním radosti, postojom k sebe samému. Kde hľadať príčinu? V SEBE ! Sme tu na svete, aby sme boli šťastní. Nemusíme vedieť všetko, nemusíme všetkému rozumieť. Ani ľudia okolo nás nie sú povinný sa správať podľa našich predstáv. Keď to pochopíme, oslobodí nás to!

Niekedy Tvoja terapia, masáž mala za následok, že keď som odchádzala, mala som pocit ako keď popraská pancier. Ono to síce trochu bolí, ale môže sa začať proces hojenia. Asi píšem chaoticky, ale aj tak je to dobré a mám z toho radosť.

A čo sa zmenilo v mojom živote odkedy Ťa poznám? Čo som zmenila ja?  

Svoj postoj k životu. Necítim závislosť na ľuďoch a na tom, čo si o mne myslia.

S láskou,

Saška

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.