Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

List od klientky

Už dávno som Ti chcela napísať pár slov, o mne, Tebe.

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Pamätám si na naše prvé stretnutia a na moju snahu, urobiť niečo so svojim životom. Vedela som, že chcem, ale neviem ako. Spýtala si sa ma, čo by som chcela vo svojom živote zmeniť? Vychrlila som zo seba, čo všetko nechcem, s čím nie som spokojná.

Spýtala si sa znovu: "Ale čo CHCETE?

A ja som to nevedela. Na takú jednoduchú otázku som nepoznala odpoveď.

Keď som sa o niečo pokúšala, znelo to spôsobom:....aby deti.., v robote..., kolegovia... kamaráti....  Znovu si ma vrátila späť: A KDE STE V TOM VY?

Netušila som, že zistiť to a urobiť tým prvý krok k zmene je tak ťažké a zároveň tak jednoduché. Ťažké preto, lebo som nikdy o tom takto nerozmýšľala. 

Čo bolo a je pre mňa dôležité?   Zápasila som tak trochu (...dosť) s dvomi pocitmi. Veľmi som si priala posunúť svoje myslenie, prežívanie, cítenie ďalej. A zároveň obavu, čo keď mi odhalíš zo mňa samotnej viac pravdy, ako si to dokážem priznať sama pred sebou? Som na to vôbec pripravená?

Čo ak sa budeš pýtať na veci, na ktoré nechcem odpovedať? Čo keď mi zájdeš pod kožu príliš hlboko?

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

Každá odchýľka od zdravia má súvis s prežívaním radosti, postojom k sebe samému. Kde hľadať príčinu? V SEBE ! Sme tu na svete, aby sme boli šťastní. Nemusíme vedieť všetko, nemusíme všetkému rozumieť. Ani ľudia okolo nás nie sú povinný sa správať podľa našich predstáv. Keď to pochopíme, oslobodí nás to!

Niekedy Tvoja terapia, masáž mala za následok, že keď som odchádzala, mala som pocit ako keď popraská pancier. Ono to síce trochu bolí, ale môže sa začať proces hojenia. Asi píšem chaoticky, ale aj tak je to dobré a mám z toho radosť.

A čo sa zmenilo v mojom živote odkedy Ťa poznám? Čo som zmenila ja?  

Svoj postoj k životu. Necítim závislosť na ľuďoch a na tom, čo si o mne myslia.

S láskou,

Saška

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.