Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Nad 500

Čo to znamená? Ako tomu rozumieť? Pozreli ste si Mapu vedomia?

Ak áno, možno začínate chápať. Úroveň 500 = Láska, podľa Mapy vedomia. V ďalšom texte použijem len hodnoty a úrovne.

Na úrovni 500 začína možnosť napojenia sa na Zdroj. V zmysle dostatku energie aj veškerých informácií, ktoré potrebujeme. Zo zdroja prichádzajú absolutne čisté informácie. Náš systém ich cez rozum nadobudnuté vzorce, pravidlá, presvedčenia, prefiltruje a výsledok toho žijeme. 

Základom vedomého života je prepojenie srdca-lásky a mozgu-rozumu.

Nad úrovňou 500 je 540- radosť, a 600 = mier. Na túto úroveň - 600 sa dostávate aj pomocou meditácií.

Koľko ľudí hľadá najprv uspokojenie v materiálnej podobe? A keď už majú snáď všetko, zisťujú, že im niečo stále chýba. Môžete nadobudnúť materiálnu hojnosť aj cez rozumovú úroveň, ale niečo Vám bude chýbať.

To niečo, spokojnosť, vnútorný pokoj a pohodu, pocit šťastia, radosti získavate až nad úrovňou 540. Ak to dosiahnete, a nedovolíte nikomu, ani sebe, túto úroveň na dlhšiu dobu znížiť, pochopíte a pocítite vnútorný pokoj a istotu, ktorú Vám nedá nič materiálne.

Pre lepšie pochopenie čítajte viac v textoch Mapy vedomia

Viete čo nám výrazne chýba v našej strave? A pritom to platí nezávisle od toho, ako sa stravujeme?

Som nesmierne vďačná, že To :) ku mne prišlo. Môj život, pocit pohody a zdravia nabral iný smer.

A To :) je firma RAIN so svojimi jedinečnými produktmi SOUL a CORE.

Esenciálne oleje Young Living

Podľa Mapy vedomia vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living začína na úrovni 540 -Radosť a túto úroveň má zmes EO Joy = radosť :-)    Celý text čítať TU

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií o esenciálnych olejoch Young Living :

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

Ho´oponopono

Stará Havajská metóda na uzdravenie nielen fyzického tela, ale aj rôznych situácií, nálad, psychických stavov. Táto metoda tiež preľaďuje na úrovne nad 500.

Našla som nádherné nové čistiace videjko Dr. Hew Lena. Mala som tú česť byť na jeho seminári v Brne, pred niekoľkými rokmi. Som za tento zážitok a poznanie veľmi vďačná.

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.