Začalo to ako virtuálne Štúdio zdravia Lívia, ktoré postupne dostávalo fyzickú podobu. Základom bol môj záujem, objavovanie a iné vnímanie sveta, ktoré prispelo k uzdraveniu malého synčeka z ochrnutia. Ubehlo od vtedy viac ako 20 rokov...

Fascinoval ma objavený svet. Študovala som a študujem rôzne techniky a smery pôsobenia na fyzické aj jemnohmotné telo.

Fascinovalo ma ako liečenie energiou a pôsobenie hudby na neviditeľné akupunktúrne body vytvorilo obrovské posuny na fyzickej úrovni a prispelo k úplnému uzdraveniu. Bola som, a priebežne som svedkom menších, či väčších zázrakov v živote mojich klientov, blízkych aj vo svojom.

Dnes využívam frekvenčné aj bezfrekvenčné terapie, energiu, duchovné príčiny chorôb, channeling, tachyonovú energiu, vysokovibračné produkty a esenciálne oleje. To je len pár príkladov z techník, ktoré používam v rámci holistického (celostného) prístupu.

Pár slov o mne

Objavila som svet, ktorý sa nedá pochopiť rozumom, no zároveň ma fascinovala pravdivosť informácií. Začala som skúmať, zisťovať ako to funguje? Výstižnejšie je, že som TO začala využívať vo svojom živote a študovať. Na začiatku som bola hlavne samouk. Mojou školou boli zo začiatku knihy. Intuitívne som si vyberala presne to, čo som v tom momente potrebovala. Keď som potrebovala učiteľa, fyzicky mi prišiel do života.

Neskôr a vlastne neustále študujem. Vyberám si odbory, ktoré pre svoju prax potrebujem. Žiadna vysoká škola ich takto neponúka, tak mám vlastnú nekončiacu školu a skúškami je sám život.

Niekde hlboko vnútri som vždy cítila, že toto je môj smer.

Po narodení svojho mladšieho syna, keď mi končila "materská dovolenka", bolo treba rozhodnúť, ktorým smerom sa vydám. 

Nepočúvla som svoje vnútorné vedenie, intuíciu. Tá mi našepkávala moje poslanie, pochybnosti našepkané rozumom prevážili - "nemala som dostatok vedomostí a skúseností v tejto oblasti na to, aby som sa tým živila“

Tak som sa rozhodla pokračovať v klasicky „normálnej“ práci. No osud zasiahol. Moja duša si vybrala inú cestu. Naviedla ma na ňu dosť "krutým“ spôsobom – vtedy som to tak vnímala. Dostala som čas, dôvod aj možnosť študovať a nabrať skúsenosti. Môj mladší syn ochrnul. Mal vtedy necelé tri roky. Celá pravá strana jeho malého telíčka zostala nehybná celých sedem dní. 

Tri roky som študovala a zároveň v praxi používala rôzne alternatívne postupy, vďaka ktorým môj syn žije život úplne zdravého človeka. Viem, že keby som sa spoľahla len na postupy západnej medicíny, náš život by bol diametrálne iný.

Vidím to aj vo svojej praxi. Často dlhé roky ľudia trpia chronickými problémami, ktoré sa aj "vďaka“ vedľajším negatívnym účinkom chemických liekov nabaľujú a stupňujú. Pritom často stačí správne zvolená zmena v životnom štýle, a postojoch k svojmu životu a situáciám vo svojom živote. Je to cesta.

Ja sama si prechádzam svoju cestu. Ľudské, fyzické telo je úžasný indikátor. Krásne sa dá "čítať“. Kým klbko nie je príliš zamotané, dlhodobým potláčaním symptómov a, užívaním alopatických liekov na symptómy. Vyzerá to ako "rýchlejšia" cesta, ale často je tento spôsob len posunutím a navýšením problému v čase.

Keď už je "klbko zamotané“, treba viac času a trpezlivosti. Vyžaduje to dôveru, že ideme správnym smerom.

Po hranicu dospelosti bolo aj moje "klbko“ takto zamotávané. V detstve mi bývalo často zle, no nikto nevedel určiť diagnózu. Opakované angíny s antibiotikami, potom akási slabosť, citlivosť, bolesti hlavy, chrbta, oslabená imunita.. Paradoxne som dostala žltačku, umývanie rúk skôr preháňam (príliš často).

Skutočnou príčinou bola oslabená imunita. Bolo treba dodržiavať diétu, a mne sa uľavilo. už som nemusela bojovať s okolím kvôli jedlu. Vyhovuje mi jednoduchá strava.

Počúvam svoje telo a postupne ho detoxikujem a regenerujem.

Pre seba, rovnako ako pre klientov zostavujem "na mieru šitý" program detoxikácie a regenerácie. Ak zvolíme intenzívnejší program, detoxikácia v tom prípade môže byť menej príjemná. Ak vyberieme miernejšiu intenzitu detoxikácie, viem, že to bude trvať dlhšie.

Častejšie volím pre seba aj klientov jemnejšiu no dlhodobú formu detoxikácie a regenerácie. Je to príjemnejšie a má to dlhodobý efekt. Prejaví sa to na zdravotnom stave, vitalite, nálade. Človek je jednoducho šťastnejší.

Základom je zmena návykov a životného štýlu.  Na podporu volím produkty s vysokou vibračnou úrovňou. Je to veľmi dôležité. Skutočné uzdravenie a šťastný, spokojný život je udržateľný na úrovni nad 540. Pre bližšie pochopenie si pozrite Mapu vedomia. Môžete si ju stiahnuť na mojej stránke.. 

Vďaka tomuto nastaveniu sa cítim oveľa lepšie ako keď som mala 18 :)

Som zdravá, oveľa vitálnejšia a šťastnejšia. Môj vnútorný pocit pokoja a šťastia nie je závislý na vonkajších okolnostiach.

A mojim poslaním je virálne to šíriť :-)

Vítam Vás vo svojom svete.

S úctou, 

Lívia Mészárosová

 
Lívia Mészárosová 
Terapeut pre telo i dušu

 

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - spokojnému, šťastnému životu v plnom zdraví. 

 

Cítim nesmiernu vďaku za to, že si mi prišla do života. (Alebo ja do Tvojho?)

Nech je to akokoľvek, je to skvelé.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.

S láskou,

Saška

UPOZORNENIE: Informácie na tomto webe sú založené na osobnej skúsenosti autora. V žiadnom prípade nenahrádzajú lekárske vyšetrenia. Ak máte zdravotné problémy, konzultujte prípadné postupy so svojim lekárom.