Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!
Pár slov o mne

Objavila som svet, ktorý sa nedá pochopiť rozumom, no zároveň ma fascinovala pravdivosť informácií. Začala som skúmať, zisťovať ako to funguje? Výstižnejšie je, že som TO začala využívať vo svojom živote a študovať. Na začiatku som bola hlavne samouk. Mojou školou boli zo začiatku knihy. Intuitívne som si vyberala presne to, čo som v tom momente potrebovala. Keď som potrebovala učiteľa, fyzicky mi prišiel do života.

Neskôr a vlastne neustále študujem. Vyberám si odbory, ktoré pre svoju prax potrebujem. Žiadna vysoká škola ich v takto neponúka, tak mám vlastnú nekončiacu školu a skúškami je sám život.

Niekde hlboko vnútri som vždy cítila, že toto je môj smer.

Po narodení svojho mladšieho syna, keď mi končila "materská dovolenka", bolo treba rozhodnúť, ktorým smerom sa vydám. 

Nepočúvla som svoje vnútorné vedenie, intuíciu. Tá mi našepkávala moje poslanie, pochybnosti našepkané rozumom prevážili - "nemala som dostatok vedomostí a skúseností v tejto oblasti na to, aby som sa tým živila“

Tak som sa rozhodla pokračovať v klasicky „normálnej“ práci. No osud zasiahol. Moja duša si vybrala inú cestu. Naviedla ma na ňu dosť "krutým“ spôsobom – vtedy som to tak vnímala. Dostala som čas, dôvod aj možnosť študovať a nabrať skúsenosti. Môj mladší syn ochrnul. Mal vtedy necelé tri roky. Celá pravá strana jeho malého telíčka zostala nehybná celých sedem dní. Celý príbeh Cesta k môjmu poslaniu 

Tri roky som študovala a zároveň v praxi používala rôzne alternatívne postupy, vďaka ktorým môj syn žije život úplne zdravého človeka. Viem, že keby som sa spoľahla len na postupy západnej medicíny, náš život by bol diametrálne iný.

Vidím to aj vo svojej praxi. Často dlhé roky ľudia trpia chronickými problémami, ktoré sa aj "vďaka“ vedľajším negatívnym účinkom chemických liekov nabaľujú a stupňujú. Pritom často stačí správne zvolená zmena v životnom štýle, a postojoch k svojmu životu a situáciám vo svojom živote. Je to cesta.

Ja sama si prechádzam svoju cestu. Ľudské, fyzické telo je úžasný indikátor. Krásne sa dá "čítať“. Kým klbko nie je príliš zamotané, dlhodobým potláčaním symptómov a, užívaním alopatických liekov na symptómy, je to jednoduchšie.

Keď už je "klbko zamotané“, treba viac času a trpezlivosti. Vyžaduje to dôveru, že ideme správnym smerom.

Po hranicu dospelosti bolo aj moje "klbko“ takto zamotávané. V detstve mi bývalo často zle, no nikto nevedel určiť diagnózu. Opakované angíny s antibiotikami, potom akási slabosť, citlivosť, bolesti hlavy, chrbta, oslabená imunita.. Paradoxne som dostala žltačku, umývanie rúk skôr preháňam (príliš často).

Skutočnou príčinou bola oslabená imunita. Bolo treba dodržiavať diétu, a mne sa uľavilo. už som nemusela bojovať s okolím kvôli jedlu. Vyhovuje mi jednoduchá strava, klasické jedlá mi nesedia ani dnes.

Počúvam svoje telo a postupne ho detoxikujem a regenerujem.

Pre seba, rovnako ako pre klientov zostavujem "na mieru šitý" program detoxikácie a regenerácie. Ak zvolíme intenzívnejší program, detoxikácia v tom prípade môže byť menej príjemná. Ak vyberieme miernejšiu intenzitu detoxikácie, viem, že to bude trvať dlhšie.

Častejšie volím pre seba aj klientov jemnejšiu no dlhodobú formu detoxikácie a regenerácie. Je to príjemnejšie a má to dlhodobý efekt. Prejaví sa to na zdravotnom stave, vitalite, nálade. Človek je jednoducho šťastnejší.

Základom je zmena návykov a životného štýlu.  Na podporu volím produkty s vysokou vibračnou úrovňou. Je to veľmi dôležité. Skutočné uzdravenie a šťastný, spokojný život je udržateľný na úrovni nad 540. Pre bližšie pochopenie si pozrite Mapu vedomia. Môžete si ju stiahnuť na mojej stránke.. 

Vďaka tomuto nastaveniu sa cítim oveľa lepšie ako keď som mala 18-20 rokov. Som zdravá, oveľa vitálnejšia a šťastnejšia. Môj vnútorný pocit pokoja a šťastia nie je závislý na vonkajších okolnostiach.

A mojim poslaním je virálne to šíriť :-)

Vítam Vás vo svojom svete.

S úctou, 

Lívia Mészárosová, Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.

Ukázať im ako môžu zvýšiť v ich živote pocit zdravia, šťastia, pohody a vitality v takej miere, ako si to dovolia.

Využívam k tomu rôzne techniky, terapie, produkty a doplnky stravy, ktoré intuitívne vyberám priamo pre konkrétneho klienta.

Z veľkého množstva produktov si od začiatku vyberám na základe určitých kritérií. Tieto kritériá som dlho nevedela vysvetliť svojim klientom. Jediná informácia bola, že majú vysoké vibrácie alebo ich umožňujú dosiahnuť.

Vďaka Dr. Davidovi R. Hawkinsovi a jeho Mape vedomia sa toto mení. Moji klienti majú možnosť na konkrétnej stupnici a priradených úrovniach pochopiť, prečo niektoré techniky, produkty pomôžu dosiahnuť skutočné uzdravenie a pohodový život a iné to nedokážu umožniť. (Len dočasne a často len zmiernia symptómy)

 Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Niekedy intuícia napovedá, človek vníma niečo, ale nedokáže to úplne rozpoznať a zabrániť nepríjemnej situácii. Vtedy to nechápeme.

S odstupom času to často dokážeme pochopiť. Vidíme súvislosti. Niekedy jednoducho potrebujeme prežiť nepríjemnú situáciu, aby sa náš život mohol zmeniť.

V niektorých prípadoch sú to naozaj náročné a dlhšie trvajúce situácie. Ja som takú zažila na začiatku tejto svojej cesty. Prečítajte si príbeh Cesta k môjmu poslaniu.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.