Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Začalo to ako virtuálne Štúdio zdravia Lívia, ktoré postupne dostávalo fyzickú podobu. Základom bol môj záujem, objavovanie a iné vnímanie sveta, ktoré prispelo k uzdraveniu malého synčeka z ochrnutia. Ubehlo od vtedy viac ako 20 rokov...

Fascinoval ma objavený svet. Študovala som a študujem rôzne techniky a smery pôsobenia na fyzické aj jemnohmotné telo.

Fascinovalo ma ako liečenie energiou a pôsobenie hudby na neviditeľné akupunktúrne body vytvorilo obrovské posuny na fyzickej úrovni a prispelo k úplnému uzdraveniu. Bola som, a priebežne som svedkom menších, či väčších zázrakov v živote mojich klientov, blízkych aj vo svojom.

Dnes využívam frekvenčné aj bezfrekvenčné terapie, masáže, bankovanie, energiu, duchovné príčiny chorôb, channeling, tachyonovú energiu, vysokovibračné produkty a esenciálne oleje. To je len pár príkladov z techník, ktoré používam v rámci holistického (celostného) prístupu.

Pár slov o mne

Objavila som svet, ktorý sa nedá pochopiť rozumom, no zároveň ma fascinovala pravdivosť informácií. Začala som skúmať, zisťovať ako to funguje? Výstižnejšie je, že som TO začala využívať vo svojom živote a študovať. Na začiatku som bola hlavne samouk. Mojou školou boli zo začiatku knihy. Intuitívne som si vyberala presne to, čo som v tom momente potrebovala. Keď som potrebovala učiteľa, fyzicky mi prišiel do života.

Neskôr a vlastne neustále študujem. Vyberám si odbory, ktoré pre svoju prax potrebujem. Žiadna vysoká škola ich takto neponúka, tak mám vlastnú nekončiacu školu a skúškami je sám život.

Niekde hlboko vnútri som vždy cítila, že toto je môj smer.

Po narodení svojho mladšieho syna, keď mi končila "materská dovolenka", bolo treba rozhodnúť, ktorým smerom sa vydám. 

Nepočúvla som svoje vnútorné vedenie, intuíciu. Tá mi našepkávala moje poslanie, pochybnosti našepkané rozumom prevážili - "nemala som dostatok vedomostí a skúseností v tejto oblasti na to, aby som sa tým živila“

Tak som sa rozhodla pokračovať v klasicky „normálnej“ práci. No osud zasiahol. Moja duša si vybrala inú cestu. Naviedla ma na ňu dosť "krutým“ spôsobom – vtedy som to tak vnímala. Dostala som čas, dôvod aj možnosť študovať a nabrať skúsenosti. Môj mladší syn ochrnul. Mal vtedy necelé tri roky. Celá pravá strana jeho malého telíčka zostala nehybná celých sedem dní. 

Tri roky som študovala a zároveň v praxi používala rôzne alternatívne postupy, vďaka ktorým môj syn žije život úplne zdravého človeka. Viem, že keby som sa spoľahla len na postupy západnej medicíny, náš život by bol diametrálne iný.

Vidím to aj vo svojej praxi. Často dlhé roky ľudia trpia chronickými problémami, ktoré sa aj "vďaka“ vedľajším negatívnym účinkom chemických liekov nabaľujú a stupňujú. Pritom často stačí správne zvolená zmena v životnom štýle, a postojoch k svojmu životu a situáciám vo svojom živote. Je to cesta.

Ja sama si prechádzam svoju cestu. Ľudské, fyzické telo je úžasný indikátor. Krásne sa dá "čítať“. Kým klbko nie je príliš zamotané, dlhodobým potláčaním symptómov a, užívaním alopatických liekov na symptómy, je to jednoduchšie.

Keď už je "klbko zamotané“, treba viac času a trpezlivosti. Vyžaduje to dôveru, že ideme správnym smerom.

Po hranicu dospelosti bolo aj moje "klbko“ takto zamotávané. V detstve mi bývalo často zle, no nikto nevedel určiť diagnózu. Opakované angíny s antibiotikami, potom akási slabosť, citlivosť, bolesti hlavy, chrbta, oslabená imunita.. Paradoxne som dostala žltačku, umývanie rúk skôr preháňam (príliš často).

Skutočnou príčinou bola oslabená imunita. Bolo treba dodržiavať diétu, a mne sa uľavilo. už som nemusela bojovať s okolím kvôli jedlu. Vyhovuje mi jednoduchá strava.

Počúvam svoje telo a postupne ho detoxikujem a regenerujem.

Pre seba, rovnako ako pre klientov zostavujem "na mieru šitý" program detoxikácie a regenerácie. Ak zvolíme intenzívnejší program, detoxikácia v tom prípade môže byť menej príjemná. Ak vyberieme miernejšiu intenzitu detoxikácie, viem, že to bude trvať dlhšie.

Častejšie volím pre seba aj klientov jemnejšiu no dlhodobú formu detoxikácie a regenerácie. Je to príjemnejšie a má to dlhodobý efekt. Prejaví sa to na zdravotnom stave, vitalite, nálade. Človek je jednoducho šťastnejší.

Základom je zmena návykov a životného štýlu.  Na podporu volím produkty s vysokou vibračnou úrovňou. Je to veľmi dôležité. Skutočné uzdravenie a šťastný, spokojný život je udržateľný na úrovni nad 540. Pre bližšie pochopenie si pozrite Mapu vedomia. Môžete si ju stiahnuť na mojej stránke.. 

Vďaka tomuto nastaveniu sa cítim oveľa lepšie ako keď som mala 18 :)

Som zdravá, oveľa vitálnejšia a šťastnejšia. Môj vnútorný pocit pokoja a šťastia nie je závislý na vonkajších okolnostiach.

A mojim poslaním je virálne to šíriť :-)

Vítam Vás vo svojom svete.

S úctou, 

Lívia Mészárosová

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.