Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

 

Viete čo nám výrazne chýba v našej strave? A pritom to platí nezávisle od toho, ako sa stravujeme?

Som nesmierne vďačná, že To :) ku mne prišlo. Môj život, pocit pohody, šťastia, zdravia sa výrazne posunul.

A pritom mi bolo veľmi dobre aj doteraz :-)

Firma RAIN so svojimi jedinečnými produktmi SOUL a CORE,

mi nielen doplnila chýbajúce živiny vo fyzickom tele.

Výrazne prispieva svojimi vysokými vibráciami zotrvávať v radosti a pohode. 

 

Veľmi odborná štúdia- článok o voľných radikáloch končí týmito slovami:

"..... To není nic nového, už Hippokrates prý rád dával svým nemocným jablka a datle. Nevíme dnes o mnoho víc, předpokládá se podstatná úloha retinoidů, flavonoidů a dalších rostlinných fenolů s antioxidačními vlastnostmi, které jsou nejen v červeném víně a zeleném čaji, ale také v kávě, čokoládě, luštěninách, různých druzích zeleniny, ovoce a koření. Přes intenzivní výzkum ale stále není známo, které konkrétní látky (a které jejich účinky) za příznivými vlivy konzumace ovoce a zeleniny stojí.

Závěr:  Nakonec nás tedy výsledky moderního výzkumu biologie kyslíkových radikálů dovádějí k těm nejprostším pravidlům životosprávy, známým tisíce let. Někomu se to může zdát málo, ale střídmost v jídle, dieta bohatá na ovoce a zeleninu a pravidelná, přiměřená fyzická aktivita zůstávají tím nejlepším základním doporučením pro zdravý a dlouhý život. Vyváženou dietu zatím neumíme nahradit žádnou pilulkou a extra podávání antioxidačních vitaminů ..."  MUDr. Jan Pláteník, Ph.D. Ústav lékařské biochemie 1. LF UK, Kateřinská 32, 121 08 Praha Zdroj: http://www.solen.cz/pdfs/int/2009/01/06.pdf

V dnešnej dobe toto odporúčanie nie je žiaľ dostačujúce. Potraviny, aj tie najkvalitnejšie obsahujú často niekoľkonásobne menej živín a ďalších dôležitých látok pre skutočne zdravý a šťastný život, ako pred dvadsiatimi rokmi.

Dopĺňať ich je už nevyhnutnosťou aj vzhľadom na uponáhľaný, stresový život. Ako to aj z citátu vyplýva, nie je možné ich doplniť izolovanými antioxidačnými vitamínmi.

Dôležitou otázkou je kvalita , spôsob výroby a uchovanie komplexných prírodných zložiek doplnku stravy. Dôležitá je aj vibračná úroveň produktu, ktorá zároveň napovedá aj o čistote a šetrnom získavaní prírodných zložiek.

V koncentrovanej forme sú živiny, vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, kvalitné esenciálne mastné kyseliny uzavreté v semienkách.

Na základe dlhoročných výskumov vznikol produkt SOUL, v ktorom sa umocňujú účinky jednotlivých zložiek pri špecifickom spracovaní. Soul obsahuje semienka Rasce čiernej, jadierka hrozna Chardonay, semienka čiernej maliny a D-ribózu.

Na každú jednu zložku nájdete množstvo lekárskych štúdií na www.pubmed.com.

 

Objednať si SOUL a - alebo Core a ďalšie informácie, nájdete

na www.myrainlife.com/studiolivia 

 

Kontaktujte ma na Tel č. 0905 820 376, alebo na mail   liviam@studiolivia.sk

Napíšte mi cez Kontakt

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.