Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Čo hovoria klienti...

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Chodím k Tebe na terapiu, lebo sa po nej vždy cítim lepšie. Ak mám nejaký fyzický problém, tak problém odíde a ak sa idem k Tebe len rozmaznávať, keď od Teba odchádzam, tak sa cítim uvoľnená a príjemne naladená. Stretnutia s Tebou mi dali a dávajú veľa, lebo vďaka Tebe som zmenila pohľad na veľa vecí.

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, masážami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Čo sa mi najviac páči? Páči sa mi chodiť k Tebe na terapie :-).

Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa teraz cítim omnoho šťastnejšia ako predtým, ako som Ťa spoznala. Lepšie povedané, cítim sa šťastná. 

Vždy sa cítim u Teba veľmi dobre a naše rozhovory sú veľmi príjemné a sú pre mňa prínosom.

 

Andrea Bajčíková

Terapie u Lívie sú nenútené, dobrovoľné a nič vám nikto nevnucuje, nevyhlasuje, že nič lepšie neexistuje. Je to iba o vás a vašich rozhodnutiach či niečo chcete alebo nechcete meniť ...

Páči sa mi pohoda a pochopenie, ktoré u Lívie vždy nájdem, odpoveď na problém naznačí, ukáže cestu a ja mám priestor zamyslieť sa, zariadiť sa.NEMUSÍM so všetkým súhlasiť, ale v 99% má pravdu... Viem, že na akékoľvek trápenie u nej nájdem radu, podporu...

Líviu poznám dlho a naučila ma pozerať sa na svet cez seba a svoje potreby, nedávať sa na posledné miesto, pomohla mi zvládnuť problémy so štítnou žlazou, dávkovanie som mohla, vďaka nej a jej terapii, upraviť na polovinu a výsledky mám rovnaké...zlepšila sa mi imunita a navyše dokážem oveľa lepšie zvládať to neuveriteľné množstvo ľudskej hlúposti a bezohľadnosti, ktorá je v poslednom čase okolo nás tak bežná...

Nestretávame sa tak často ako by som sama chcela, ale každé stretnutie je bonus a naučí ma niečo nové. Vždy sa teším...

Pavla Čaplová

Ukázala si mi spôsob ako počúvať svoj organizmus a telo

“Cítim sa omnoho lepšie hlavne po zdravotnej stránke a aj psychickej . Upravila som si rebríček hodnôt v mojom živote. Začala som vnímať sama seba a počúvať svoj organizmus a telo. Ukázala si mi spôsob ako načúvať. Situácie beriem z nadhľadom, prežívam menej stresu a učím sa dať do popredia aj seba. Riadim sa aj svojimi intuíciami.”

 

Eva Šťastná

Naučila ma vidieť seba a fyzický svet v širších súvislostiach

Lívia je pre mňa nielen liečiteľka, ale aj psychológ, spovedník, terapeut, mediátor, kouč či učiteľ v jednej osobe.Niekto, kto vám nielen pomôže utíšiť akútnu fyzickú bolesť, či iné trápenie, ale zároveň pomôže objaviť v sebe samoliečivú silu a vnútorné zdroje na uskutočnenie pozitívnych zmien v živote a vo vzťahoch.

K Lívii chodievam pravidelno-nepravidelne už takmer 10 rokov. Vždy sa mi u nej podarí zharmonizovať. Dostanem nielen účinnú terapiu, prípravok, či masáž, ale aj múdre slovo človeka, ktorý vie o tom, ako si pomôcť v zúfalých, ale aj v celkom bežných záťažových situáciách, ohromne veľa.

Pracuje s množstvom prístupov, techník, ale najmä srdcom a pre mňa „zázračnou“ uzdravujúcou energiou, ktorej účinok cítim ešte dlho po odchode a ktorá má schopnosť pomáhať doslova aj na diaľku.
Neraz mi pomohla pri problémoch s alergiou, žlčníkom, obličkami a inými zdravotnými ťažkosťami, ktoré som si už od puberty vliekla so sebou a márne hľadala u lekárov špecialistov uspokojivé riešenie. Prispela k tomu, že som sa začala na tieto moje chronické nepríjemnosti pozerať ináč a prestala sa spoliehať na nejaký chemicko-farmakologický zázrak, ktorý ich odstráni.

Ukázala mi ako s nimi žiť a zároveň vnímať signály a informácie, ktoré mi o mne tieto pocity „fyzickej nepohody“ prinášajú. Naučila ma vidieť seba a fyzický svet v širších súvislostiach, a „duchovno“ mimo sféru náboženstva.
Kontakt s Líviou mi prináša úľavu a zároveň obohatenie, pretože Líviin pozitívny vplyv zaznamenávam nielen na telesnej ale aj duchovnej úrovni.

V rozhovoroch s ňou nachádzam často odpovede na problémy, ktoré riešim, týkajúce sa mňa, mojich blízkych, priateľov, či spolupracovníkov a klientov všetko v atmosfére dôvery, rešpektu a pochopenia pre ľudské slabosti ako i viery v obrovský potenciál, ktorý ako ľudia v sebe máme.

Lenka Vargová Mediátorka, www.mediatorvargova.sk

Terapie u Teba nie sú len o masážach

Urobila si zázrak, škoda, že si neurobila foto dokumentáciu pred začatím terapií a po roku chodenia k Tebe, pretože to by hovorilo samo o sebe.

Ako sa zmenil môj život ? Radikálne, som rada, že i komplexne, pretože terapie u Teba nie sú len o masážach ale vďaka tomu, že si mi ukázala a naučila aj zopár naozaj jednoduchých cvikov, ktoré od kedy sa snažím precvičovať mi pomohli a môj zdravotný stav sa zlepšil a hlavne nepotrebujem lieky od bolesti. Je super nemyslieť nato, že potrebujem ísť k lekárovi, pretože potrebujem lieky od bolesti.

Livika, vďaka Tebe som si uvedomila, že musím sa viac starať o seba a výhovorky: „ teraz nemám čas“, „teraz musím urobiť niečo dôležitejšie“, sú sebaklam….prvoradá som ja, pretože ak ja nebudem zdravotne v poriadku, ťažko budem zvládať povinnosti, či už v práci alebo súkromí a myslieť si, že po niekoľkých sedeniach, keď sa mi polepší, tak sa nemusím pridržiavať Tvojich rád a odporúčaní je mylné, pretože zase by som skĺzla do starých koľají a všetko by sa zase zopakovalo.

Pre mňa, človeka vyťaženého, je dôležité i to aby som sa vedela k Tebe dostať a dostupnosť v BA je super. Pri Slimáku sa dá odparkovať, tí čo prichádzajú MHD sa tiež v pohode dostanú k Tebe. V prípade, že prídem trochu skôr aspoň zistím aké obchodíky sú tam.

Si milá, pohodová, usmiata, ochotná počúvať, pomôcť, ja osobne som nadmieru povďačná Evule, že ma k Tebe zobrala a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu ale.…dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho život a želala by som i ostatným s rovnakými zdravotnými problémami aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.

Iveta Čačaná

Iveta Čačaná

Už si častejšie viem pomôcť aj sama.

Veľmi mi pomohla p.Lívia, dnes už moja priateľka, porozumieť, prečo sa to deje. Moje chronické ochorenia, s ktorými si klasická medicína nevedela poradiť sú preč. Dnes viem o sebe oveľa viac ako kedysi. Klasické choroby ako sú nádcha, angína, chrípka sú minulosťou. Viem, že všetko so všetkým súvisí. Fyzické zdravie, myseľ, emócie, spomienky..

Už niekoľko rokov si pomáham Tachyónami. Najviac sa teším, ak sa mi podarí niekomu pomôcť. Pre mňa je to väčšinou moja rodina, známy, priatelia. Mám Tachyonizovaný meditačný šál, disk a používam ich pri bolesti hlavy, chrbta, príznakoch ochorenia, únave. Vždy, keď potrebujem, objednám sa na terapiu s masážou.

Môžem len odporučiť. 

Saša

Z terapie sa mi najviac páčia kryštály a tá tachyonizovaná tyčinka :)

Vždy sa teším na stretnutia s Tebou. Terapia mi prináša radosť a úľavu nielen na tele ale často hlavne na duši. Kladieš správne otázky, na ktoré si viem potom aj sama odpovedať a tým zisťujem, že v akejkoľvek oblasti si hlavne ja sama viem pomôcť.

Môj život a život mojej rodiny sa dosť zmenil. Od Teba som sa dozvedela o ďalších možnostiach osobného rastu, ktoré prispeli k úplne inému vnímaniu sveta a vecí okolo nielen mňa samotnú ale aj môjho manžela. Prešli sme kus cesty, navštívili niekoľko seminárov a online programov a tie nás stále posúvajú ďalej. Ja som sa za ten rok čo sa poznáme posunula v živote viac ako za niekoľko predošlých rokov. Stala som sa viac otvorenou voči novým myšlienkam, voči okoliu a aj voči sebe.

V rámci Tvojej služby si najviac cením otvorenosť, diskrétnosť, že nič nevnucuješ len predstavíš nejaké možnosti a že sa snažíš o to, aby som v prvom rade ľúbila, vážila si a prijala samú seba. Akceptovala to čo je tu a teraz a až potom sa viem posunúť ďalej. A čo sa terapie s masážou týka, tak sa mi najviac páčia kryštály a tá tachyonizovaná tyčinka :)

Zmenilo sa moje vnímanie, teraz verím predovšetkým prírodnému spôsobu riešenia prípadných zdravotných ťažkostí či už ide o telo alebo dušu a nesnažím sa riešiť len príznaky problému, ale hlavne chcem nájsť jeho podstatu, prečo to celé vzniklo.

Ing. Viktória Vargová

Získala som v Tebe vzácneho priateľa

Navštevujem Ťa pravidelne už šesť a pol roka, lebo:
– mám pocit, že niečo pre seba robím,
– už počas návštevy cítim zharmonizovanie, zvýšenie vibrácií,
– po terapii cítim fyzickú aj psychickú pohodu – uvoľnenie spod nahromadených “ťažôb”
– vždy mi poradíš, ako potlačiť aj najmenšie náznaky nerovnováhy a verím, že to mi pomáha predchádzať prípadným ďalším problémom
– terapie pôsobia nielen na fyzickú, ale aj psychickú stránku
– vždy sa dozviem niečo nové, čo mi pomáha pracovať na mojom duchovnom rozvoji a posúvať sa ďalej
– dozviem sa o nových alternatívnych prípravkoch, ktoré veľakrát vyskúšam
– považujem Ťa za svojho “osobného poradcu”, ktorý ma dobre pozná v mnohých súvislostiach 
– dôverujem Tvojmu úsudku, aj keď si to vždy nechám “prejsť” hlavou a srdcom
– vždy u Teba strávim príjemné chvíle
– získala som v Tebe vzácneho priateľa

Naďa Antošová

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.