Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Terapia spojená s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi

Unikátna terapia spojená s masážou, po ktorej začínate nový život. Terapia, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti. Človek je viacúrovňová Bytosť. Nie sme len fyzické telo. Podľa rôznych hlavne východných zdrojov máme aj iné „telá“. A to energetické, emočné telo, mentálne, éterické a pod. Táto terapia zasiahne všetky úrovne, všetky naše telá. Po každej terapii sa stávate viac sami sebou.  

Prakticky to vyzerá ako masáž. Dlho som to aj ja tak nazývala. No je to oveľa viac. Už keď vojdete do štúdia, môžete mať iný pocit z priestoru. Aj vďaka tachyónom je tento priestor energeticky čistý a umožňuje od prvej chvíle intenzívnejšiu regeneráciu. Steny štúdia sú natreté farbou, do ktorej sme zamiešali tachyonizovaný prášok Star Dust. Aj pri terapii používam tachyonizované kryštály Sun spots na harmonizáciu priestoru.

Terapiou pôsobím najčastejšie na oblasť chrbta. Asi aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt – úľava od bolesti chrbta, krížov, ramien, krčnej chrbtice.

Po krátkej relaxácii začínam masážou. Masáž je podobná reflexnej masáži, no moje ruky presne vedia, kde siahnuť a ako. Akoby mali samostatné riadenie, nezávislé od môjho vedomia. 

Zároveň s masážou prebieha terapia energiou, sprostredkovanou rukami. Na masáž používam organický Tachyonizovaný masážny gel, ktorý umocňuje terapiu a predlžuje jej účinok aj dlho po ukončení.Preto je vhodné nechať ho pôsobiť napr. na noc (neosprchovať sa večer).

Uvoľnenie svalov zvýrazním bankovou masážou. Rukami pôsobím tlakom a banky pôsobia podtlakom. Uvoľňujú svaly a kožu viac do hĺbky a výrazne podporia prekrvenie – cirkuláciu. Pokožka po masáži bankou zostáva v pohode, na rozdiel od klasického bankovania.

Zlatým klincom terapie je pôsobenie Tachyonizovanými živými kryštálmi TLC Bars priamo na chrbát. Umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Toto sa nedá popísať, to treba zažiť.

Môžem popísať ako pôsobia tachyonizováné materiály. Sú akýmisi sprostredkovateľmi energie – anténami. Naše telo si ich prostredníctvom doplní energie takej frekvencie, aká práve v tej konkrétnej oblasti chýba. Preto sa často stáva, že kým na jednej časti chrbta človek cíti teplo, na druhej chlad a na ďalšej príjemné brnenie. Rôzne frekvencie vyvolávajú odlišné pocity. To znamená, že každá tá oblasť potrebovala doplniť primárne inú frekvenciu.

Počas terapie prebieha aj výrazný posun úrovne vedomia. Viac o tom čítajte v článkoch o Mape vedomia. Vzniká pomerne veľký vibračný posun (u každého človeka je to individuálne). Dá sa to prirovnať k výťahu. Odrazu ste veľmi vysoko, je vám veľmi príjemne, no keď vstanete, máte zvláštny pocit. Za chvíľku sa to zrovná.

Dôležité je, že po každej terapii sa postupne dokážete udržať na vyšších úrovniach vedomia. A odtiaľ vyzerá Váš život a situácie prehľadnejšie. Zostávate viac v pohode, bez stresu.

V prvom momente po terapii vzniká odlišný pocit z vlastného Ja. Počas terapie sa vaša bytosť zbavuje nepotrebných emočných vzorcov, uložených na úrovni pamäti buniek a v emočnom centre v mozgu.

Vďaka energetickému poľu, ktoré je vytvorené aj pomocou Tachyónovej energii, sa človek stáva viac sám sebou. V bežnom živote si začne uvedomovať, že ináč pozerá a reaguje na situácie. To, čo predtým vyvolávalo stres, odrazu vyvolá len úsmev, alebo mávnutie rukou…

 

Terapia trvá 1 hod. Cena: 30,-€ 

Zaujalo Vás to? Objednajte sa priamo na telef.čísle 0905 820 376

alebo cez formulár napíšte na dohodnutie termínu:

Objednať sa na terapiu / koučing

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ
a strach nahradí LÁSKA,
všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Lívia je pre mňa nielen liečiteľka, ale aj psychológ, spovedník, terapeut, mediátor, kouč či učiteľ v jednej osobe. Niekto, kto vám nielen pomôže utíšiť akútnu fyzickú bolesť, či iné trápenie, ale zároveň pomôže objaviť v sebe samoliečivú silu a vnútorné zdroje na uskutočnenie pozitívnych zmien v živote a vo vzťahoch. ...celý text

Mgr. Lenka Vargová Mediátorka, www.mediatorvargova.sk

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.