Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Terapia spojená s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi

Unikátna terapia spojená s masážou, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti.

Človek je viacúrovňová Bytosť. Okrem fyzického tela máme aj energetické, emočné, mentálne a éterické telo. Táto terapia zasiahne všetky úrovne, všetky naše telá. Po každej terapii sa stávate viac sami sebou.  

Už keď vojdete do štúdia, môžete mať iný pocit z priestoru. Aj vďaka tachyónom je tento priestor energeticky čistý a umožňuje od prvej chvíle intenzívnejšiu regeneráciu. Steny štúdia sú natreté farbou, do ktorej sme zamiešali tachyonizovaný prášok Star Dust. K harmonizácii priestoru výrazne prispievajú aj tachyonizované kryštály Sun spots, ktoré umocňujú aj výsledok terapie.

Je to oveľa viac, aj keď to prakticky možno vyzerá ako masáž.

Terapia pôsobí najčastejšie na oblasť chrbta. Asi aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt – úľava od bolesti chrbta, krížov, ramien, krčnej chrbtice.

Po krátkej relaxácii začínam masážou. Masáž je podobná reflexnej masáži, no moje ruky presne vedia, kde siahnuť a ako. Majú samostatné riadenie :), nezávislé od môjho vedomia. 

Zároveň s masážou prebieha terapia energiou, sprostredkovanou rukami. Na masáž používam organický Tachyonizovaný masážny gel, ktorý umocňuje terapiu a predlžuje jej účinok aj dlho po ukončení.Preto je vhodné nechať ho pôsobiť, neosprchovať hneď..

Uvoľnenie svalov zvýrazním bankovou masážou. Rukami pôsobím tlakom a banky pôsobia podtlakom. Uvoľňujú svaly a kožu viac do hĺbky a výrazne podporia prekrvenie – cirkuláciu. Pokožka po masáži bankou zostáva v pohode, na rozdiel od klasického bankovania.

Zlatým klincom terapie je pôsobenie Tachyonizovanými živými kryštálmi TLC Bars priamo na chrbát. Umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Toto sa nedá popísať, to treba zažiť.

Môžem popísať ako pôsobia tachyonizováné materiály. Sú akýmisi sprostredkovateľmi energie – anténami. Naše telo si ich prostredníctvom doplní energie takej frekvencie, aká práve v tej konkrétnej oblasti chýba. Preto sa často stáva, že kým na jednej časti chrbta človek cíti teplo, na druhej chlad a na ďalšej príjemné brnenie. Rôzne frekvencie vyvolávajú odlišné pocity. To znamená, že každá tá oblasť potrebovala doplniť primárne inú frekvenciu.

Počas terapie prebieha aj výrazný posun úrovne vedomia. Viac o tom čítajte v článkoch o Mape vedomia. Vzniká pomerne veľký vibračný posun (u každého človeka je to individuálne). Dá sa to prirovnať k výťahu. Odrazu ste veľmi vysoko, je vám veľmi príjemne, no keď vstanete, máte zvláštny pocit. Za chvíľku sa to zrovná.

Dôležité je, že po každej terapii sa postupne dokážete udržať na vyšších úrovniach vedomia. A odtiaľ vyzerá Váš život a situácie prehľadnejšie. Zostávate viac v pohode, bez stresu.

V prvom momente po terapii vzniká odlišný pocit z vlastného Ja. Počas terapie sa vaša bytosť zbavuje nepotrebných emočných vzorcov, uložených na úrovni pamäti buniek a v emočnom centre v mozgu.

Vďaka energetickému poľu, ktoré je vytvorené aj pomocou Tachyónovej energii, sa človek stáva viac sám sebou

V bežnom živote si začne uvedomovať, že ináč pozerá a reaguje na situácie. To, čo predtým vyvolávalo stres, odrazu vyvolá len úsmev, alebo mávnutie rukou…

 

Terapia trvá 1 hod. Cena: 30,-€ 

  

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Chodím k Tebe na terapiu, lebo sa po nej vždy cítim lepšie. Ak mám nejaký fyzický problém, tak problém odíde a ak sa idem k Tebe len rozmaznávať, keď od Teba odchádzam, tak sa cítim uvoľnená a príjemne naladená. Stretnutia s Tebou mi dali a dávajú veľa, lebo vďaka Tebe som zmenila pohľad na veľa vecí.

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, masážami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života.

Čo sa mi najviac páči? Páči sa mi chodiť k Tebe na terapie :-).

Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa teraz cítim omnoho šťastnejšia ako predtým, ako som Ťa spoznala. Lepšie povedané, cítim sa šťastná. 

Vždy sa cítim u Teba veľmi dobre a naše rozhovory sú veľmi príjemné a sú pre mňa prínosom.

 

Andrea Bajčíková

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.