Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Dotyková terapia spojená s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi

Unikátna terapia spojená s masážou, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti.

Človek je viacúrovňová Bytosť. Okrem fyzického tela máme aj energetické, emočné, mentálne a éterické telo. Táto terapia zasiahne všetky úrovne, všetky naše telá. Po každej terapii sa stávate viac sami sebou.  

Už keď vojdete do štúdia, môžete mať iný pocit z priestoru. Aj vďaka tachyónom je tento priestor energeticky čistý a umožňuje od prvej chvíle intenzívnejšiu regeneráciu. Steny štúdia sú natreté farbou, do ktorej sme zamiešali tachyonizovaný prášok Star Dust. K harmonizácii priestoru výrazne prispievajú aj tachyonizované kryštály Sun spots, ktoré umocňujú aj výsledok terapie.

Je to oveľa viac, aj keď to prakticky možno vyzerá ako masáž.

Terapia pôsobí najčastejšie na oblasť chrbta. Asi aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt – úľava od bolesti chrbta, krížov, ramien, krčnej chrbtice.

Po krátkej relaxácii začínam masážou. Masáž je podobná reflexnej masáži, no moje ruky presne vedia, kde siahnuť a ako. Majú samostatné riadenie :), nezávislé od môjho vedomia. 

Zároveň s masážou prebieha terapia energiou, sprostredkovanou rukami. Na masáž používam organický Tachyonizovaný masážny gel, ktorý umocňuje terapiu a predlžuje jej účinok aj dlho po ukončení.Preto je vhodné nechať ho pôsobiť, neosprchovať hneď..

Uvoľnenie svalov zvýrazním bankovou masážou. Rukami pôsobím tlakom a banky pôsobia podtlakom. Uvoľňujú svaly a kožu viac do hĺbky a výrazne podporia prekrvenie – cirkuláciu. Pokožka po masáži bankou zostáva v pohode, na rozdiel od klasického bankovania.

Zlatým klincom terapie je pôsobenie Tachyonizovanými živými kryštálmi TLC Bars priamo na chrbát. Umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Toto sa nedá popísať, to treba zažiť.

Môžem popísať ako pôsobia tachyonizováné materiály. Sú akýmisi sprostredkovateľmi energie – anténami. Naše telo si ich prostredníctvom doplní energie takej frekvencie, aká práve v tej konkrétnej oblasti chýba. Preto sa často stáva, že kým na jednej časti chrbta človek cíti teplo, na druhej chlad a na ďalšej príjemné brnenie. Rôzne frekvencie vyvolávajú odlišné pocity. To znamená, že každá tá oblasť potrebovala doplniť primárne inú frekvenciu.

Počas terapie prebieha aj výrazný posun úrovne vedomia. Viac o tom čítajte v článkoch o Mape vedomia. Vzniká pomerne veľký vibračný posun (u každého človeka je to individuálne). Dá sa to prirovnať k výťahu. Odrazu ste veľmi vysoko, je vám veľmi príjemne, no keď vstanete, máte zvláštny pocit. Za chvíľku sa to zrovná.

Dôležité je, že po každej terapii sa postupne dokážete udržať na vyšších úrovniach vedomia. A odtiaľ vyzerá Váš život a situácie prehľadnejšie. Zostávate viac v pohode, bez stresu.

V prvom momente po terapii vzniká odlišný pocit z vlastného Ja. Počas terapie sa vaša bytosť zbavuje nepotrebných emočných vzorcov, uložených na úrovni pamäti buniek a v emočnom centre v mozgu.

Vďaka energetickému poľu, ktoré je vytvorené aj pomocou Tachyónovej energii, sa človek stáva viac sám sebou

V bežnom živote si začne uvedomovať, že ináč pozerá a reaguje na situácie. To, čo predtým vyvolávalo stres, odrazu vyvolá len úsmev, alebo mávnutie rukou…

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.