Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Aromakoučing

Elegantný spôsob, ako sa zbaviť nefunkčných psychických a emočných vzorcov. Esenciálne oleje terapeutickej kvality firmy Young Living sú ideálnym pomocníkom.Spojenie vône a vysokých vibrácií dokáže vymazávať emočné toxické stopy z nášho systému. Jemným vedením si očistíš konkrétnu tému. Následne zistíš, že v situáciách s touto témou si slobodnejšie vyberáš možnosti. Miesto reagovania sa ľahko rozhoduješ :) 

 

Terapia spojená s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi

Unikátna terapia spojená s masážou, po ktorej začínate nový život. Terapia, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Tvojej jedinečnej bytosti. Dotyková terapia je zameraná na oblasť chrbta. Aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt– úľava od bolesti chrbta, krížov, ramien, krčnej chrbtice. 

Zároveň s masážou prebieha terapia energiou. TLC Bars kryštály umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Počas terapie prebieha aj výrazný vibračný posun úrovne vedomia. Zostávaš viac v pohode, bez stresu. 

Intuitívny koučing

  • Konzultácia, diagnostika, celostný pohľad pri zdravotných problémoch
  • Intuitívny koučing - vzťahy, rôzne životné situácie
  • Často sa oba body prelínajú, súvisia
Terapia s masážou + Intuitívny koučing  

Terapia s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi skombinovaná s intuitívnym koučingom.     Trvanie: minimálne 90 min.  

Pri prvom stretnutí odporúčam túto kombináciu pre dosiahnutie maximálneho efektu.

Terapie u Teba nie sú len o masážach

Urobila si zázrak, škoda, že si neurobila foto dokumentáciu pred začatím terapií a po roku chodenia k Tebe, pretože to by hovorilo samo o sebe.

Ako sa zmenil môj život ? Radikálne, som rada, že i komplexne, pretože terapie u Teba nie sú len o masážach ale vďaka tomu, že si mi ukázala a naučila aj zopár naozaj jednoduchých cvikov, ktoré od kedy sa snažím precvičovať mi pomohli a môj zdravotný stav sa zlepšil a hlavne nepotrebujem lieky od bolesti. Je super nemyslieť nato, že potrebujem ísť k lekárovi, pretože potrebujem lieky od bolesti.

Livika, vďaka Tebe som si uvedomila, že musím sa viac starať o seba a výhovorky: „ teraz nemám čas“, „teraz musím urobiť niečo dôležitejšie“, sú sebaklam….prvoradá som ja, pretože ak ja nebudem zdravotne v poriadku, ťažko budem zvládať povinnosti, či už v práci alebo súkromí a myslieť si, že po niekoľkých sedeniach, keď sa mi polepší, tak sa nemusím pridržiavať Tvojich rád a odporúčaní je mylné, pretože zase by som skĺzla do starých koľají a všetko by sa zase zopakovalo.

Pre mňa, človeka vyťaženého, je dôležité i to aby som sa vedela k Tebe dostať a dostupnosť v BA je super. Pri Slimáku sa dá odparkovať, tí čo prichádzajú MHD sa tiež v pohode dostanú k Tebe. V prípade, že prídem trochu skôr aspoň zistím aké obchodíky sú tam.

Si milá, pohodová, usmiata, ochotná počúvať, pomôcť, ja osobne som nadmieru povďačná Evule, že ma k Tebe zobrala a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu ale.…dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho život a želala by som i ostatným s rovnakými zdravotnými problémami aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.

Iveta Čačaná

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.