Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Aromakoučing

Elegantný spôsob, ako sa zbaviť nefunkčných psychických a emočných vzorcov. Keď sa v určitých situáciách pristihávame s rovnakou reakciou, ktorá sa nám vôbec nepáči. A deje sa to dokola, až si povieme, že to už sa nedá zmeniť, ja som už taký, mám takú povahu….

Si rozhodnutý, že to už dáš! Tentokrát to už dokážeš. Celý popis

 

Terapia spojená s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi

Unikátna terapia spojená s masážou, po ktorej začínate nový život. Terapia, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti. Pôsobím najčastejšie na oblasť chrbta. Asi aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt– úľava od bolesti chrbta, krížov, ramien, krčnej chrbtice. 

Zároveň s masážou prebieha terapia energiou. TLC Bars kryštály umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Počas terapie prebieha aj výrazný posun úrovne vedomia. Zostávate viac v pohode, bez stresu. celý popis 

Intuitívny koučing

Vám pomôže ak:

  • máte zdravotný problém, ktorý nevedia zdiagnostikovať, alebo je chronický a máte záujem to zmeniť
  • hľadáte prírodný spôsob uzdravenia, bez chemických liekov
  • máte záujem zminimalizovať užívanie liekov s nežiadúcimi vedľajšími účinkami- ukážem vám cestu v spolupráci s vašim lekárom
  • máte komplikovanú situáciu vo vzťahu s partnerom, dieťaťom,alebo iným človekom a neviete čo s tým
  • v práci vás to nebaví, chcete to zmeniť a neviete sa rozhodnúť?
  • potrebujete podporiť, prekonzultovať niektoré otázky, iný uhoľ pohľadu...    celý popis
Terapia s masážou + intuitívny koučing  

Terapia s masážou a harmonizáciou s TLC Bars kryštálmi skombinovaná s intuitívnym koučingom.     Trvanie    90 min.  

 

Pri prvom stretnutí odporúčam kombináciu Terapie s koučingom. Dosiahneme tak maximálny efekt za kratší čas.

 

CENNÍK

Terapie u Teba nie sú len o masážach

Urobila si zázrak, škoda, že si neurobila foto dokumentáciu pred začatím terapií a po roku chodenia k Tebe, pretože to by hovorilo samo o sebe.

Ako sa zmenil môj život ? Radikálne, som rada, že i komplexne, pretože terapie u Teba nie sú len o masážach ale vďaka tomu, že si mi ukázala a naučila aj zopár naozaj jednoduchých cvikov, ktoré od kedy sa snažím precvičovať mi pomohli a môj zdravotný stav sa zlepšil a hlavne nepotrebujem lieky od bolesti. Je super nemyslieť nato, že potrebujem ísť k lekárovi, pretože potrebujem lieky od bolesti.

Livika, vďaka Tebe som si uvedomila, že musím sa viac starať o seba a výhovorky: „ teraz nemám čas“, „teraz musím urobiť niečo dôležitejšie“, sú sebaklam….prvoradá som ja, pretože ak ja nebudem zdravotne v poriadku, ťažko budem zvládať povinnosti, či už v práci alebo súkromí a myslieť si, že po niekoľkých sedeniach, keď sa mi polepší, tak sa nemusím pridržiavať Tvojich rád a odporúčaní je mylné, pretože zase by som skĺzla do starých koľají a všetko by sa zase zopakovalo.

Pre mňa, človeka vyťaženého, je dôležité i to aby som sa vedela k Tebe dostať a dostupnosť v BA je super. Pri Slimáku sa dá odparkovať, tí čo prichádzajú MHD sa tiež v pohode dostanú k Tebe. V prípade, že prídem trochu skôr aspoň zistím aké obchodíky sú tam.

Si milá, pohodová, usmiata, ochotná počúvať, pomôcť, ja osobne som nadmieru povďačná Evule, že ma k Tebe zobrala a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu ale.…dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho život a želala by som i ostatným s rovnakými zdravotnými problémami aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.

Iveta Čačaná

Objednať sa na terapiu / koučing

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.