"Tvorte si svoj život VEDOME, s radosťou a v plnom zdraví."

 

Terapie / koučing / konzultácie SLwwl

IMG_3356 Sundeville.jpg

Dostali ste sa v niektorej oblasti svojho života do slepej uličky a neviete ako sa z nej dostať? 

Ako bezpečne a v pohode prechádzať labyrintom života, bez pocitu strachu a nemohúcnosti? Našla som kľúč, navigačný systém, ktorý dokážete aj vy použiť. Naučte sa úspešne a s ľahkosťou používať tento kľúč vo svojom živote.

Vďaka nemu si vytvoríte život plný radosti a hojnosti. Je to jednoduché, lebo každý z nás má ten kľúč k dispozícii. Len nás naučili ignorovať a nevnímať ho. Postupne si spomeniete a prirodzene ho začnete používať. Rada Vás podporím a budem vás tou cestou sprevádzať.

 

 

img2046b17e77023c3.jpg

Online / telefonicky / osobne 

Konzultácia / Koučing / Terapia SLwwl

Počas konzultácie prebieha aj terapia, pokiaľ je potrebná. Dostávate energiu na zmenu. Zároveň nájdeme cestu z vášho labyrintu a pozriete sa na svoje situácie z nadhľadu. 

  

IMG_1516 štúdio.jpg

Dotyková terapia SLwwl

a intuitívny koučing SLwwl

Terapia, ktorá obsiahne všetky úrovne vašej Bytosti. Dotyková teraúia je spojená s masážou, energetickým liečením TLC Bars kryštálmi a výrazným zvýšením vibračnej úrovne. 

  

IMG_1516 štúdio.jpg

Dotyková terapia SLwwl

Dotyková teraúia je spojená s masážou, energetickým liečením TLC Bars kryštálmi a výrazným zvýšením vibračnej úrovne počas terapie. Zameraná je na oblasť chrbta, aj preto býva prvý a najintenzívnejší efekt, úľava od bolestí chrbta, krížov, krčnej chrbtice. TLC Bars kryštály spolu s energetickým liečením umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému. Klient zostáva viac v pohode, bez stresu.

  

IMG_0733.jpg

Aromakoučing SLwwl

Ako po búrke vychádza slniečko a rozjasní oblohu a celý svet, tak sa po Aromakoučingu SLWWL začnete usmievať aj vy na celý svet. Téma, ktorá tú búrku spôsobila sa vďaka vedeniu a esenciálnym olejom s vysokými vibráciami rozjasní a dovolí vám žiť svoj život krajšie a šťastnejšie. Emociálna záťaž sa rozplynie a zostane pohoda, úsmev a radosť. Často si už ani nedokážete spomenúť, čo ste to vlastne riešili... :)

  

Urobila si zázrak, škoda, že si neurobila foto dokumentáciu pred začatím terapií a po roku chodenia k Tebe, pretože to by hovorilo samo o sebe.

Ako sa zmenil môj život ? Radikálne, som rada, že i komplexne, pretože terapie u Teba nie sú len o masážach ale vďaka tomu, že si mi ukázala a naučila aj zopár naozaj jednoduchých cvikov, ktoré od kedy sa snažím precvičovať mi pomohli a môj zdravotný stav sa zlepšil a hlavne nepotrebujem lieky od bolesti. Je super nemyslieť nato, že potrebujem ísť k lekárovi, pretože potrebujem lieky od bolesti.

Livika, vďaka Tebe som si uvedomila, že musím sa viac starať o seba a výhovorky: „ teraz nemám čas“, „teraz musím urobiť niečo dôležitejšie“, sú sebaklam….prvoradá som ja, pretože ak ja nebudem zdravotne v poriadku, ťažko budem zvládať povinnosti, či už v práci alebo súkromí a myslieť si, že po niekoľkých sedeniach, keď sa mi polepší, tak sa nemusím pridržiavať Tvojich rád a odporúčaní je mylné, pretože zase by som skĺzla do starých koľají a všetko by sa zase zopakovalo.

Pre mňa, človeka vyťaženého, je dôležité i to aby som sa vedela k Tebe dostať a dostupnosť v BA je super. Pri Slimáku sa dá odparkovať, tí čo prichádzajú MHD sa tiež v pohode dostanú k Tebe. V prípade, že prídem trochu skôr aspoň zistím aké obchodíky sú tam.

...a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu.., ale dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho život a želala by som i ostatným s rovnakými zdravotnými problémami aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.

Iveta Čačaná

Cenník

Platný od 1.11.2020
 
Základný cenník:
  • 1 hod.      40,-€
  • 1,5 hod.   60,-€

Balíky: 

  • 3 hod.    114,-€    (á 38/h)
  • 5 hod     180,-€    (á 36/h)
Konzultácie / terapia
Telefonicky alebo online :
  • 20 min.    15,-€
  • 40 min.    30,-€
  • 60 min.    40,-€
  • 90 min     60,-€   

Balíky sú platné aj pre online.

 

Objednať sa môžete telefonicky 0905 820 376 (najrýchlejší spôsob), mailom alebo cez kontaktný formulár.

V prípade osobnej terapie, platba možná aj v hotovosti.

Na online, telef. konzultáciu platba len prevodom:

V priebehu 36 hod. dostanete mail s faktúrou na zaplatenie.

Následne dohodneme termín konzultácie. (po zaplatení)

Údaje potrebné k objednávke:

Meno, adresa, mail a telefonne číslo.

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Použijeme ich len na zákonné účely, spracovania objednávky. Viac informácií: Ochrana osobných údajov

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu. (zatiaľ som vyššie nenašla)

 

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.