Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Geniálnym spôsobom je v Mape vedomia prepojené rozumové pochopenie tohto sveta vibrácií a našich emócií. Pochopíte, prečo je dôležité pozitívne myslenie alebo skôr nastavenie. Negatívne myšlienky sú spojené s emóciou strachu. Mapa vedomia pomôže pochopiť emočné zmeny v reakcii na konkrétnu situáciu. Začnete si uvedomovať svoje reakcie a hlavne ich následnosť. To postupne umožní vedome riadiť svoje reakcie a tým výrazne znížiť stres. 

Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Esenciálne oleje Young Living

                                                               

Podľa Mapy vedomia vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living začína na úrovni 540 -Radosť a túto úroveň má zmes EO Joy = radosť :-)

Keď som prvýkrát navoniavala 7 základnych esenciálnych olejov Young Living, zaujala ma vôňa, ale aj niečo iné. Niečo, čo som nevedela pomenovať. Po prvom kontakte, ktorý trval dve hodiny, som cítila, že sa niečo v mojom systéme (tele) deje. Zmenilo sa to len vplyvom vôní.

Pracujem ako terapeut viac ako 15 rokov ( a to nepočítam roky štúdia predtým). Takáto zmena vznikala po terapii, ktorú bežne robím. A tu sa to udialo len vplyvom vôní terapeutických esenciálnych olejov. V tom čase som už niekoľko rokov hľadala niečo, čo by doplnilo skladbu produktov v rámci mojej práce terapeuta a intuitívneho kouča. Vedela som, že mi chýba vôňa. Moja intuícia mi našepkávala, že tie vône, ktoré poznám nie sú tie, čo hľadám. Vtedy som nechápala prečo. Intuitívne som začala viac pozornosti venovať Mape vedomia, ktorú zostavil a testovaním mnohých terapeutov a ich klientov potvrdil Dr. David R. Hawkins.

Esenciálne oleje Young Living som si už otestovala podľa Mapy vedomia. S úžasom som zistila, že „obyčajný“citrón Young Living - Lemon má hodnotu 670 podľa tabuľky Mapy vedomia. Napr. zmes esenciálnych olejov Joy má naozaj hodnotu 540 = radosť :-). (Mapu vedomia si môžete zdarma stiahnuť na www.studiolivia.sk)

Neskôr som si pretestovala aj vône a produkty, ktoré som poznala predtým. To niečo, čo mi bránilo začať ich používať vo svojej praxi, bola práve ich nižšia vibračná hodnota.

Intuitívne si od začiatku svojej praxe vyberám vysoko vibračné techniky aj produkty, dokonca aj knihy :-). A má to svoj zmysel. Skutočná udržateľná pohoda, vitalita a zdravie sú nad hodnotou 500, 540 podľa Mapy vedomia. Ak sa dlhšie zdržiavame v prostredí s nižšou vibračnou hodnotou, konzumujeme, pijeme, používame, čítame a pod. na nižších vibráciách, zákonite sa zlaďujeme s nimi.

A ak si pozriete tabuľku Mapy vedomia, je na každom z nás, kde na akých hodnotách a v akých pocitoch a emóciách chceme pretrvávať. Zákonite sa k nižším vibráciám pridružujú aj stavy nepohody fyzického tela, až môžu vzniknúť aj zdravotné problémy.

Aj bez testovania si môžete pomocou úrovní a emócií zhodnotiť, kde sa najčastejšie „zdržiavate“, na ktorej úrovni a hodnote podľa Mapy vedomia. Na nižších vibračných úrovniach môžete byť v pohode a relatívne zdraví len pomerne krátkodobo. Vždy sa to prejaví nejakým stavom nepohody psychickej alebo zdravotnej.

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií na  www.esencialneoleje.studiolivia.sk

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

 

Lívia Mészárosová 

Terapeut, intuitívny kouč, lektor

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

 

Články:

Na akej úrovni vedomia sa nachádzate?

Môže sa to každú chvíľu meniť. Na ktorej úrovni chcete zostávať najdlhšie? Dá sa to naučiť a natrénovať. Stiahnite si Mapu vedomia a zamyslite sa ...

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.