Tvoríš si svoj život VEDOME, s Radosťou a v plnom zdraví?

 

Z knihy: Ľudoví liečitelia na Slovensku

Liečiteľka, ktora kráča s dobou

Keď sme prišli za pani Líviou, už pri prvom stretnutí ma príjemne “ovanula” jej srdečnosť a láskavý prístup. Kolegyňa, na ktorej mi pani Lívia predviedla niektoré z techník, ktorými sa vo svojej liečiteľskej praxi zaoberá, sa tu cítila tak dobre, že mi dalo dosť veľkú námahu, aby som ju z malých, ale útulných priestorov dostala preč. Ako sama povedala, načerpala tu energiu, upokojila sa a cíti, že ju tak rýchlo nič nerozhádže.

“Svoju prácu by som chcela zamerať hlavne na prevenciu. Pomocou diagnostiky na základe čínskej medicíny, ale aj Nes diagnostiky sa dá zachytiť energetická nerovnováha ľudského tela skôr, ako sa prejaví na fyzickej úrovni vo forme choroby.

Čínski lekári boli odmeňovaní, ak ich pacienti zostávali zdraví. A to sa dá aj dnes, nie jeden klient z mojej vyše desaťročnej praxe to už môže potvrdiť.

Väčšina klientov príde najprv so zdravotným problémom. Stávam sa tak svedkom, ako si telo poradí a odstráni kalcifikát uložený pod kosťou, dieťa po ochrnutí je úplne v poriadku, ekzémy sa vyliečia, artritída ustúpi, bolesti chrbta sa stávajú zabudnutou minulosťou… atď.

V podstate je takmer jedno, akým symptómom sa nerovnováha v organizme prejavuje, holistickým t.j. celostným prístupom sa v tele aktivuje samoozdravný proces. Rýchlejší efekt sa dostaví, ak sa ozdravný program “ušije na mieru” pomocou diagnostiky a podporíme ho pravidelnými terapiami spojenými s masážou a TLC Bars – živými kryštálmi. Tieto kryštály majú zmenenú štruktúru na tzv. antény, a sprostredkujú klientovi energiu presne takej frekvencie, aká jeho telu chýba.”, hovorí pani Lívia.

Medzi rôzne metódy, ktoré využíva vo svojej práci, zaradila aj metódy, ktoré vznikli vďaka najnovším poznatkom kvantovej fyziky a kvantovej biológie. Je to práca s Tachyonizovanými kryštálmi TLC Bars a využívanie Tachyonizovaných produktov a práca s diagnostikou a terapiou NES. Pri testovaní systémom NES dochádza k zmapovaniu ľudského biopoľa veľmi precíznou a progresívnou technikou založenou na princípoch kvantovej fyziky. Na obrazovke sa postupne zobrazí výsledok 145 meraní, ktoré poukazujú na zdravotný stav pacienta, energetický stav jeho orgánov a orgánových systémov, ako aj psychickú rovnováhu, či poruchy látkovej výmeny. Na základe týchto meraní navrhne klientovi infokvapky, ktorých počet závisí od citlivosti klienta. Už po pár týždňoch užívania sa u väčšiny klientov dostavuje celkový pocit zdravia a vitality. 

Tachyóny, ako ich p. Lívia skrátene nazýva, pomáhajú zvyšovať úroveň vedomia klientov. Veľmi rada ich používa, pretože účinne dokážu podporiť klientov na ich ceste k lepšiemu, krajšiemu životu. Jedným z účinkov tachyónov je, že sa ľudia “začnú usmievať “, ako to vyjadrila nie jedna jej klientka. Okrem toho tachyonizované disky vytvárajú účinnú ochranu pred elektrosmogom a proti žiareniu mobilných telefónov.

Napriek moderným metódam, ktoré využíva, p. Lívia nedá dopustiť na svoje kyvadielko, prácu s energiou, ktorá prúdi cez jej ruky, masáže, bankovanie, bylinky, ale aj na čínsky prístroj HAI-HUA. S pani Líviou sa môžete stretnúť aj na seminároch Kvet života, ktoré organizuje.

Viac ako 20 rokov skúseností s klientmi, aj vo svojom živote. Tisícky štúdií prispeli k rozvoju schopností, navnímať a naviesť vás na najkratšiu možnú cestu k vášmu cieľu - uzdraveniu a spokojnému, šťastnému životu. Naučíte sa udržiavať si pohodu a plné zdravie. Pochopíte, ako si tú cestu vyberať.

Lívia Mészárosová 
Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Výnimočné produkty, ktoré pomáhajú lepšie vidieť srdcom. Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté. 

www.winwinlife.sk

Eshop s ponukou tachyonizovaných produktov, vďaka ktorým si doplníte a udržiavate svoju energiu. A s ponukou esenciálnych olejov s najvyššími vibráciami na trhu.

 

Články:

 

Referencia:

Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-)

Keď som začala k Tebe chodiť, mala som  ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života. Teraz sa viem s problémami lepšie vysporiadať, nepodstatné veci hodiť za hlavu a jednoducho sa cítim omnoho šťastnejšia..

 

Andrea Bajčíková

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.