Ak očakávanie nahradí VĎAČNOSŤ  a strach nahradí LÁSKA, všetko sa môže stať a aj sa STANE!

Z knihy: Ľudoví liečitelia na Slovensku

Liečiteľka, ktora kráča s dobou

Keď sme prišli za pani Líviou, už pri prvom stretnutí ma príjemne “ovanula” jej srdečnosť a láskavý prístup. Kolegyňa, na ktorej mi pani Lívia predviedla niektoré z techník, ktorými sa vo svojej liečiteľskej praxi zaoberá, sa tu cítila tak dobre, že mi dalo dosť veľkú námahu, aby som ju z malých, ale útulných priestorov dostala preč. Ako sama povedala, načerpala tu energiu, upokojila sa a cíti, že ju tak rýchlo nič nerozhádže.

“Svoju prácu by som chcela zamerať hlavne na prevenciu. Pomocou diagnostiky na základe čínskej medicíny, ale aj Nes diagnostiky sa dá zachytiť energetická nerovnováha ľudského tela skôr, ako sa prejaví na fyzickej úrovni vo forme choroby.

Čínski lekári boli odmeňovaní, ak ich pacienti zostávali zdraví. A to sa dá aj dnes, nie jeden klient z mojej vyše desaťročnej praxe to už môže potvrdiť.

Väčšina klientov príde najprv so zdravotným problémom. Stávam sa tak svedkom, ako si telo poradí a odstráni kalcifikát uložený pod kosťou, dieťa po ochrnutí je úplne v poriadku, ekzémy sa vyliečia, artritída ustúpi, bolesti chrbta sa stávajú zabudnutou minulosťou… atď.

V podstate je takmer jedno, akým symptómom sa nerovnováha v organizme prejavuje, holistickým t.j. celostným prístupom sa v tele aktivuje samoozdravný proces. Rýchlejší efekt sa dostaví, ak sa ozdravný program “ušije na mieru” pomocou diagnostiky a podporíme ho pravidelnými terapiami spojenými s masážou a TLC Bars – živými kryštálmi. Tieto kryštály majú zmenenú štruktúru na tzv. antény, a sprostredkujú klientovi energiu presne takej frekvencie, aká jeho telu chýba.”, hovorí pani Lívia.

Medzi rôzne metódy, ktoré využíva vo svojej práci, zaradila aj metódy, ktoré vznikli vďaka najnovším poznatkom kvantovej fyziky a kvantovej biológie. Je to práca s Tachyonizovanými kryštálmi TLC Bars a využívanie Tachyonizovaných produktov a práca s diagnostikou a terapiou NES. Pri testovaní systémom NES dochádza k zmapovaniu ľudského biopoľa veľmi precíznou a progresívnou technikou založenou na princípoch kvantovej fyziky. Na obrazovke sa postupne zobrazí výsledok 145 meraní, ktoré poukazujú na zdravotný stav pacienta, energetický stav jeho orgánov a orgánových systémov, ako aj psychickú rovnováhu, či poruchy látkovej výmeny. Na základe týchto meraní navrhne klientovi infokvapky, ktorých počet závisí od citlivosti klienta. Už po pár týždňoch užívania sa u väčšiny klientov dostavuje celkový pocit zdravia a vitality. 

Tachyóny, ako ich p. Lívia skrátene nazýva, pomáhajú zvyšovať úroveň vedomia klientov. Veľmi rada ich používa, pretože účinne dokážu podporiť klientov na ich ceste k lepšiemu, krajšiemu životu. Jedným z účinkov tachyónov je, že sa ľudia “začnú usmievať “, ako to vyjadrila nie jedna jej klientka. Okrem toho tachyonizované disky vytvárajú účinnú ochranu pred elektrosmogom a proti žiareniu mobilných telefónov.

Napriek moderným metódam, ktoré využíva, p. Lívia nedá dopustiť na svoje kyvadielko, prácu s energiou, ktorá prúdi cez jej ruky, masáže, bankovanie, bylinky, ale aj na čínsky prístroj HAI-HUA. S pani Líviou sa môžete stretnúť aj na seminároch Kvet života, ktoré organizuje.

Lívia Mészárosová 

Terapeutka pre telo i dušu, Intuitívna koučka, Lektorka

Pomáham svojim klientom pochopiť, ako súvisí ich život a situácie so zdravotným stavom. Spoločne nájsť program na uzdravenie a udržanie ich zdravia prírodnou cestou.Učím klientov vnímať svoju intuíciu, počúvať ju a konať podľa nej.

Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom:

www.winwinlife.sk

Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam skryté.    

Esenciálne oleje Young Living

Vysoká vibračná úroveň esenciálnych olejov Young Living nám dokáže pomôcť zabezpečiť vnútorný pokoj a pohodu, ktoré sú podmienkou udržateľného stavu zdravia a vitality, takmer nezávislého na veku :-) .

Viac informácií:  

www.esencialneoleje.studiolivia.sk

 

Články:

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.